Kolejny Assassin's Creed w przyszłym roku fiskalnym

1 minuta czytania

Prezes Ubisoftu, Yves Guillemot, wyjawił, że w drodze jest już kolejna część serii Assassin's Creed. Z nowym bohaterem i epoką historyczną!

assassin's creed iii

Premiera gry ma nastąpić w przyszłym roku fiskalnym, czyli pomiędzy 1 kwietnia 2013 a 31 marca 2014. Ta informacja mogła zaskoczyć niektórych graczy, bo oczekiwano bardziej dodatków do świetnie sprzedającej się "trójki", która znalazła 12 mln nabywców. Tymczasem Ubisoft podjął ciekawą decyzję, tylko czy nowy bohater i epoka historyczna wystarczą, aby po raz kolejny zachwycić graczy na całym świecie? Cóż, to się okaże. Niedługo mają pojawić się pierwsze informacje o zbliżającym się "asasynie", a fani już zaczynają spekulować na jego temat. Jeden z nich ponoć spotkał na pokładzie samolotu kogoś, kto przygotowywał marketingową prezentację kilku nadchodzących premier. A wśród nich znalazł się...

....Assassin's Creed: Black Flags! Logo podobno było "cool". Jeszcze inna osoba w San Francisco słyszała rozmowę panów od marketingu, w której kilka razy padły słowa "Black Flag". Swoje trzy grosze dokłada również serwis Examiner, twierdzący, że nowy "asasyn" będzie rozgrywał się w pirackich klimatach. O ile ja nie potrafię sobie tego wyobrazić, to ta plotka zgadzałaby się z tytułem, który w tłumaczeniu oznacza "czarne flagi"; "czarna flaga" biorąc pod uwagę mieszkańca San Francisco. Przyznam, że mimo grania w "Risena 2: Mroczne wody", nadal mam ochotę na piracką grę, więc jeśli Ubisoftowi udałoby się stworzyć udaną produkcję w tych realiach, to będę szczęśliwy. A wy? Chociaż trzeba brać też pod uwagę możliwość, że wszystkie te plotki mogą okazać się jedynie plotkami... Ale przecież w każdej plotce jest ziarno prawdy, nieprawdaż?

Komentarze

0
·
A jakie wielkie wydarzenie historyczne działo się na pirackich okrętach??? Bo ja nie pamiętam żadnego. Assassin Creed ma to do siebie że albo dotyczy ważnych dla świata wydarzeń albo rozgrywa się ważnych miejscach(Wenecja, Rzym). Karaiby nie mają tak naprawdę nic ciekawego do zaoferowania jeśli chodzi o rozwój cywilizacji... tak więc albo zmienią klimat czyli de facto porzucą kanony serii albo to tylko zmyłka. A może ktoś się przesłyszał i chodzi o Czarne Koszule??? Wiecie Marsz na Rzym, Mussolini, faszyzm i te sprawy.
0
·
Wydarzenie by było, tylko twórcy musieli by cofnąć się w czasie.
Konkretnie chodzi mi o wielką armadę, chyba nie ma bardziej donośnego i spektakularnego wydarzenia w historii do której można wpleść korsarzy niż to.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...