Assassin's Creed III

Assassin's Creed III za darmo!

Dodał: , · Komentarzy: 1

30-ste urodziny to nie w kij dmuchał i studio Ubisoft doskonale o tym wie. Nie wystarczy sam tort oraz laurka z podziękowaniami dla graczy. Taki jubileusz wręcz prosi się o coś ekstra, co czule połechta podniebienie społeczności. Francuzi nie są w ciemię bici, więc podeszli do sprawy z prawdziwym rozmachem.

assassin's creed iii

Przez najbliższy miesiąc można na stałe przypisać do swojej biblioteki na platformie UPlay grę "Assassin's Creed III". Tak jest, za darmo. Kilka kliknięć i po krzyku, dostajemy klasyka nie ruszając się z domu, jak również nie wydając z portfela ani jednej złotówki. Jeżeli zadowolenie gracza jest dla Ubisoftu najlepszym prezentem, to otrzymali w tym momencie upominek, o którym marzyli cały rok.

Assassin's Creed III

Kolejny Assassin's Creed w Brazylii?

Dodał: , · Komentarzy: 2

W rozmowie z brazylijskim serwisem TechTudo, Ubisoft zdradził, gdzie planuje umieścić akcję kolejnego Assassin's Creed, choć nie wiadomo, czy ma to być czwórka czy samodzielny dodatek do trójki.

assassin's creed iii

Bertrand Chaverot, szef Ubisoft Brasil ujawnił, że zespół developerski ma pomysły na nową intrygę umiejscowioną w Brazylii, która doskonale będzie pasowała do tysiącletnich zmagań asasynów z templariuszami. Nie jest jednak pewne, w jakich czasach miałaby się toczyć akcja gry ani, czy mowa jest o jednym z wątków fabularnych czy pełnoprawnej historii. Decyzji w związku z tym na razie nie podjęto. Uwaga – mały spoiler. W "Assassin's Creed III" Desmond odwiedza Sau Paulo, więc możliwe, że szefowi Ubisoft Brazil chodzi o dodatek do trójki. W każdym razie – co o tym myślicie? Bo ja nadal marzę o feudalnej Japonii, chociaż Brazylia to interesująca opcja.

Assassin's Creed III

Wczoraj w Europie zadebiutował na PC "Assassin's Creed III", czyli zwieńczenie historii Desmonda. W piątej odsłonie serii trafimy do Ameryki Północnej w latach 1753-1783. Ubisoft zdecydował się także na nowego bohatera – po Altairze i Ezio, został nim Connor.

assassin\'s creed 3

Niestety, nie wszyscy są zadowoleni, gdyż ukradziono cały zapas kopii "Assassin's Creed III", który miał trafić na rynek w Belgii, Holandii i Luksemburgu. Ubisoft dowiedział się już o tej sprawie i zna kody kreskowe oraz klucze skradzionych egzemplarzy. Kiedy ktoś spróbuje je aktywować, zostaną one od razu zablokowane. Na szczęście dla tamtejszych graczy, udało się znaleźć dodatkowe kopie gier, więc premiera odbyła się zgodnie z planem, ale... nabywcy edycji kolekcjonerek nie będą zachwyceni, bo tych Ubisoft nie może "dorobić".

A wy zdobyliście już swoją kopię "Assassin's Creed III"?

Assassin's Creed III

Assassin's Creed III – Mikrotransakcje

Dodał: , · Komentarzy: 3

Jeśli myślicie, że EA jest złe, to ciekawe, co powiecie o Ubisofcie.

assassin's crred iii

Mikrotransakcje w grach free-to-play to częstość. Nie oszukujmy się – producenci muszą w jakiś sposób zarabiać. Ubisoft, chcąc zwiększyć swoje dochody, wpadł jednak na pomysł objęcia mikrotransakcjami wszystkie swoje produkcje. Czy może to się sprawdzić w pełnopłatnych grach?

Assassin's Creed III

Assassin's Creed III – Paczka screenów

Dodał: , · Komentarzy: 1

Do premiery "Assassin's Creed III" już naprawdę niedaleko, więc po zwiastunie (którego, co ciekawe, amerykańska wersja została ocenzurowana, gdyż w jednym z fragmentów Connor zabija amerykańskich żołnierzy), Ubisoft udostępnił nową paczkę screenów. Jeden z nich możecie zobaczyć poniżej, a resztę znajdziecie w rozwinięciu newsa. Warto się im przyjrzeć, bo na niektórych widać, że budynkom brakuje tekstur bądź są niedokończone, ale trzeba przyznać, że reszta obrazków prezentuje się znakomicie. Część z nich pochodzi z trybu wieloosobowego, więc możliwe, że niektórymi pokazanymi postaciami będziemy mogli zagrać.

assassin's crred iii
Assassin's Creed III

Pewnie teraz możemy oczekiwać coraz więcej materiałów o "Assassin's Creed III", gdyż zadebiutuje na konsoli już niedługo – 30 października. Sam przyglądam mu się z ciekawością, bo w "dwójkę" grałem i bardzo mi się spodobała (w przeciwieństwie do dodatków i "jedynki"). Dziś możemy obejrzeć nowy zwiastun przedstawiający głównego bohatera – Connora, który po Altairze i Ezio, będzie grał główne skrzypce. Jeśli chcecie poznać jego historię i to, jak został asasynem, to zapraszam do oglądania!

Assassin's Creed III

Assassin's Creed III – Gospodarstwo Connora

Dodał: , · Komentarzy: 6

Connor, bohater trzeciej części "Assassin's Creed" będzie posiadał własne gospodarstwo. A jakże! Ale gospodarstwo musi mieć swoich mieszkańców...

assassin's crred iii

Do podobnego wniosku doszedł Connor, więc będziemy mogli pomagać różnym ludziom w potrzebie, a potem zaproponować im u nas posadę. Osób, których możemy do nas zaprosić, będzie sporo – potrzebni będą między innymi myśliwy, drwal, kowal, górnik, ogrodnik, farmer, duchowny, gospodyni i stolarz. Szykuje się więc ciekawe zajęcie – rządzenie własnym gospodarstwem. Jak wam się to podoba? A propos – grafiki mieszkańców znajdziecie w rozwinięciu tego newsa, jak i również większy opis zarządzania naszymi ziemiami.

Assassin's Creed III

Seria "Assassin's Creed" odniosła duży sukces na świecie, lecz marka tej gry straciła już świeżość. Trzecia część będzie tak naprawdę piątą, ale czy ostatnią?

assassin\'s creed 3

Zakończenie usatysfakcjonuje graczy – tak twierdzi główny scenarzysta gry, Corey May. Poznamy odpowiedzi na dręczące nas pytania, wątki zostaną zamknięte i nie uraczymy czegoś w stylu... pobudki w animusie i informacji o tym, że tak naprawdę żyliśmy życiem Desmonda. Byłoby to niewątpliwie nieco irytujące ze strony twórców, gdyby zastosowali taki zabieg. Jednak mimo że zakończenie ma być rozbudowane i zakończy losy Desmonda, to nie oznacza to, że nie powstanie kontynuacja. Jak można by było nie pociągnąć tej opłacalnej marki dalej? Corey May pozostawił więc otwarte drzwi do kolejnych części, które nie będą kolidowały z historią Desmonda.

  • 1 strona
Wczytywanie...