Guild Wars 2
guild wars 2

Zespół odpowiedzialny za sieciowy świat "Guild Wars 2" podzielił się z nami informacjami na temat kolejnego oficjalnego rozszerzenia. Choć o fakcie powstawania nowej kampanii wiedzieliśmy już od pewnego czasy, to dopiero teraz twórcy postanowili uchylić rąbka tajemnicy na temat "Secrets of The Obscure". Co takiego może jeszcze wstrząsnąć Tyrią poza piratami, smokami, zbuntowanymi maszynami oraz plagą nieumarłych?

Filmy fantastyczne

Nowe Plany dla Władcy Pierścieni?

Dodał: , · Komentarzy: 0
nowe plany dla władcy pierścieni?

"Pierścienie Władzy" okazały się być najdroższym serialem w historii telewizji, zaś ich przyjęcie każe kwestionować czy były to dobrze wydane pieniądze. A wszystko wskazuje na to, że w nieodległej przyszłości będzie się można spodziewać dodatkowego materiału porównawczego. Według ujawnionych ostatnio wieści, spore plany ma w tym temacie ma Warner Bros., które prowadziło już na ten temat rozmowy z Peterem Jacksonem.

Throne and Liberty

Amazon zapowiada Throne and Liberty

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

amazon zapowiada throne and liberty

Festiwale gier zawsze były okazją na to, by pochwalić się nowymi produkcjami i zapowiedzieć nadchodzące pozycje. Tym razem też nie było inaczej i Summer Game Fest mogło zainteresować uczestników kilkoma ciekawymi ofertami. Wśród nich znalazła się tworzona przez Amazon Games gra o tytule "Throne and Liberty".

Starfield

Pierwszy zwiastun fabularny Starfielda

Dodał: , · Komentarzy: 1

Uwierzycie, że "Starfield" powstawał przez ponad 25 lat? Tak przynajmniej mówi trailer, który pomimo tego, że trwa ponad trzy minuty jest dość ogólnikowy. Jako najnowszy członek Konstelacji, grupy poszukiwaczy skarbów szukających artefaktów dawno wymarłych cywilizacji musimy stanąć przeciwko tajemniczemu zagrożeniu, które może zgładzić wszystkie ludzkie kolonie w galaktyce.

starfield
Cyberpunk 2077

Oficjalny zwiastun Widma Wolności

Dodał: , · Komentarzy: 0

Oficjalny trailer "Widma Wolności" właśnie pojawił się w sieci. Razem z tajemniczą hakerką Songbird i Idrisem Elbą będziemy starać się uratować panią prezydent Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki przed równie tajemniczym watażką rządzącym Dogtown. I w pewnym momencie będziemy walczyć z wielkim robopająkiem, który wygląda na ten sam model, z którym walczyła bohaterka "Ghost in the Shell" pod koniec filmu. Jak myślicie czy dodatek zmyje fatalny posmak, który zostawiła u wielu graczy premiera podstawki? A i najważniejsza wiadomość. Premiera "Widma Wolności" odbędzie się 23 WRZEŚNIA BIEŻĄCEGO ROKU.

cyberpunk 2077,widmo wolności,phantom liberty
Avowed

Dwa nowe trailery Avowed

Dodał: , · Komentarzy: 0

Mimo tego, że od zapowiedzi "Avowed" minęły niemal dwa lata wciąż nie wiemy wiele o produkcji. Dalej nie znamy oficjalnej daty premiery, wymagań sprzętowych, a zarys fabuły brzmi dość sztampowo. Jako wysłannik króla mamy udać się do Żywych Ziem w celu zbadania plotek na temat rozprzestrzeniającej się zarazy. Na osłodę dostaliśmy dzisiaj dwa nowe filmy. Pierwszym jest oficjalny trailer, a drugim pokaz gameplay'u.

avowed
Baldur's Gate III
enver gortash

Belgijskie studio Larian ujawniło nam tożsamość kolejnego antagonisty, który spróbuje pokrzyżować szyki naszej drużyny przemierzającej świat "Baldur's Gate III". Tym razem jest to władca tytułowego miasta, czyli lord Enver Gortash. Oczywiście nikt otwarcie nie będzie się wypowiadał źle o człowieku, który składał przysięgę na wierność ukochanemu miastu, ale nikt nie ma wątpliwości, że Gortash ma swój plan.

Star Wars: The Old Republic
the old republic,star wars the old republic

Pojawiają się doniesienia, wedle których może dojść do zmian dotyczących sieciowego "Star Wars: The Old Republic". Co takiego jeszcze czeka świat targany odwiecznym konfliktem dwóch potęg, niespodziewanym pojawieniem się trzeciej oraz wielokrotnymi powrotami zza grobu? Cóż, tym razem będziemy musieli pogodzić się z tym, że za grę nie będzie już odpowiadał duet składający się z Electronic Arts oraz BioWare.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Bloodlines 2 nadal powstaje

Dodał: , · Komentarzy: 0
vampire,bloodlines 2

Długa cisza nie zwiastuje najlepiej powstawaniu "Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2", stąd też Paradox postanowił tchnąć trochę nadziei w serca tych, którzy wciąż czekają na drugą część. Przypomnijmy, że po drodze skasowano nie tylko dotychczasowy efekt prac, ale zmieniono także wykonawcę oraz anulowano wszelkie zamówienia przedpremierowe. Czy będzie tylko lepiej?

The Expanse: A Telltale Series
expanse,telltale

Do debiutu "The Expanse: A Telltale Series" jeszcze prawie dwa miesiące, stąd też nie powinno dziwić działanie wydawcy, który chce nas skusić na zamówienia przedpremierowe. Choć wielokrotnie część graczy powtarza, aby nigdy nie dać się nabrać na tego typu zagrania, to wskrzeszone Telltale w zamian oferuje możliwość zabawy przed innymi. Hm, czy skończy się to tak jak w przypadku drugiego "Wiedźmina?"

Wczytywanie...