Outriders

Outriders poprawione... tak trochę

Dodał: , · Komentarzy: 0
outriders

Historii łatania "Outriders" ciąg dalszy. Poprzednio pisaliśmy o planowanym patchu, mającym usunąć większość błędów i usprawnić rozgrywkę. W ciągu weekendu łatka ukazała się na komputery osobiste, XBOX-a i PS-a, dzięki czemu w końcu naprawiono możliwość crossplaya. Niestety poprawka nie usunęła tragicznego błędu ze znikaniem ekwipunku, a miała go przynajmniej mocno ograniczyć. Tymczasem coraz bardziej zdenerwowani gracze co chwilę umieszczają wiadomości o utraconych przedmiotach. Co ciekawe, Square Enix zaraportowało, że od czasu wydania patcha ilość zgłoszonych przypadków znacznie zwiększyła się.

Każdy, kto straci ekwipunek, powinien odzyskać jakąś jego część w trakcie planowanego "masowego eventu odzyskiwania", którego data jest jeszcze nieznana. Przed godziną na Twitterze gry pojawiła się informacja o niepełnym sukcesie – People Can Fly wprowadziło na serwery dodatkowe usprawnienia, mające ustrzec graczy przed utratą sprzętu. Podają jeszcze sposób, który być może zadziała, jeżeli jednak padniecie ofiarą buga. Gdy tylko zobaczycie, że wasz ekwipunek wyparował, natychmiast wymuście zamknięcie gry (twardy reset), następnie odpalcie ją ponownie.

Inne

Pierwszy krok w kierunku telepatii?

Dodał: , · Komentarzy: 2
telekineza,profesor x,charles xavier,xavier

Telepatia i telekineza pojawiają się w produkcjach fantastycznych od bardzo dawna. Porozumiewanie się myślami czy możliwość poruszania przedmiotami samą siłą umysłu stanowią niespełniony sen wielu osób. Czy tak jednak do końca niespełniony? Kojarzycie Elona Muska? Otóż facet posiada firmę Neuralink. Jej przedstawiciele niedawno informowali, iż rozpoczęli testy specjalnych implantów mózgowych – już wtedy mówili, że dzięki takiemu zabiegowi nauczyli małpę telepatycznej gry w komputerowego ping ponga.

Niemożliwe? A jednak – do sieci trafił filmik, na którym 9-letni makak o imieniu Pager gra w MindPonga, jednocześnie sącząc przez słomkę bananowe smoothie. Początkowo osoba opiekująca się małpą łączy się z implantami poprzez iPhone'a, a sam makak kalibruje je przy pomocy joysticka. W następnym etapie sprzęt zostaje ssakowi odebrany i Pager zaczyna umysłową grę, w której radzi sobie naprawdę dobrze. Cóż, niektórzy bali się chipów Billa Gatesa, a wszczepianie przyszło z innej strony – szczególnie, że Elon Musk oznajmił, że jeszcze w tym roku chciałby przeprowadzać testy na ludziach. Nie da się ukryć, że przed nami nowa era technologii.

Atomic Heart

Nowy gameplay z Atomic Heart

Dodał: , · Komentarzy: 0
atomic heart

"Atomic Heart" to strzelanka z elementami RPG rozgrywająca się w alternatywnej rzeczywistości w czasie największej potęgi Związku Radzieckiego. Wcielasz się w P-3, agenta specjalnego KGB, który ma zbadać katastrofalny wypadek w Obiekcie nr 3826. W jego wyniku cała maszyneria zbuntowała się przeciwko załodze placówki, a zmarli ożyli po eksperymentach doktora Stockhausena. Twoim zadaniem jest wyeliminować zagrożenie i zapobiec wyciekowi tajnych informacji, mogących zagrozić bezpieczeństwu całego świata.

Za produkcję odpowiedzialne jest rosyjskie studio Mundfish. Do sieci trafił właśnie 22-minutowy gameplay. Muszę przyznać, że wygląda całkiem zacnie i klimatycznie. Filmik w rozwinięciu newsa.

Outriders

Łatanie Outriders w toku

Dodał: , · Komentarzy: 0

Niedawno informowaliśmy o katastrofalnym błędzie w "Outriders", przez który wielu graczom znikał cały ekwipunek. People Can Fly odniosło się w końcu do całej sprawy oraz innych bugów, zapowiadając dużą łatkę do gry, wstępnie planowaną na przyszły tydzień, jednak bez określenia dokładnej daty. W skrócie, patch ma naprawić tryb cross-play, stabilność podczas poszukiwania partnerów do rozgrywki, wywalanie do pulpitu, usuwanie ekwipunku czy błąd powodujący zmianę języka na... hiszpański.

Ciekawostką jest paczka z podziękowaniami dla graczy, którzy zakupili "Outriders" w trakcie największych błędów i problemów z serwerem tj. między 31 marca a 11 kwietnia (zaiste sprytna metoda na zachęcenie kolejnych osób do kupna produkcji). Na dodatki łapią się także ci spoza tego okresu, którym twórcy musieli przywracać ekwipunek. Dokładna zawartość nie jest jeszcze znana – wstępnie twoja postać z największym poziomem ma otrzymać dostosowaną do poziomu Legendarną Broń oraz ilość Tytanu czy emotkę "Frustracja", której nie da się obecnie zdobyć w jakikolwiek inny sposób.

outriders
Tu mam podziękowania dla was... Całe magazynki podziękowań, hehe
Children of Morta

Nowy mod do Children of Morta

Dodał: , · Komentarzy: 0
children of morta

"Children of Morta" doczekało się kolejnej darmowej i podobno największej modyfikacji, pt. "Family Trials" (Rodzinne Próby). Mod obraca się wokół unikatowych i nietypowych Podziemi o nazwie Zyklus, zlokalizowanych gdzieś w Rea. Lochy są niestabilne – ich natura i zasady zmieniają się gwałtownie w chaotycznym cyklu wynikającym z Zepsucia. Bergsonowie używają tego tajemniczego miejsca do testowania własnych umiejętności i ograniczeń, aby być lepiej przygotowanym na niebezpieczeństwa czyhające na nich w świecie.

Z punktu widzenia rozgrywki modyfikacja oferuje opowieść niezależną od głównego wątku gry. Otrzymamy w niej nowe przedmioty czy możliwości stworzenia nowych buildów postaci – wszystko dziejące się w całkowicie losowych lochach. Podziemia mają stanowić niemałe wyzwanie, bowiem większość postępu w grze zostaje utracona wraz ze śmiercią bohatera.

Siege of Avalon

Odświeżona wersja Siege of Avalon

Dodał: , · Komentarzy: 3
siege of avalon

Są tu jeszcze starzy wyjadacze, pamiętający klimatycznego cRPG pt. "Siege of Avalon"? Jeśli ich zabrakło, nic nie szkodzi. Na Steamie i GOG-u pojawiła się odświeżona wersja gry, ponad 20 lat od pierwszego wydania. Produkcja przychodzi oczywiście w odsłonie "Anthology", zawierającej wszystkie sześć epizodów (wydanych początkowo osobno). Co nowego znajdziemy w grze:

  • Wsparcie dla rozdzielczości 720p/1080p
  • Szeroki ekran, wsparcie dla wielu monitorów oraz tryb pracy w oknie
  • Zaktualizowany interfejs użytkownika dla monitorów 16:9
  • Możliwość gry kobietą
  • Osiągnięcia i zapisy w chmurze
  • Zmiany polepszające wygodę, jak szybka podróż czy zwiększona liczebność drużyny
  • Poprawki bugów i zwiększenie stabilności
SpellForce 3

Weekendowa promocja na SpellForce

Dodał: , · Komentarzy: 0
spellforce

Okazja dla wszystkich graczy, którzy nie mieli okazji zagrać w "SpellForce", swoistego połączenia strategii czasu rzeczywistego z elementami RPG, osadzonego w spustoszonym i podzielonym na dziesiątki wysepek świecie Eo. Steam wprowadził weekendową promocję, obniżając cenę całego zestawu o 79% (finalnie należy zapłacić 164,19zł). Jeżeli posiadasz jakąkolwiek pozycję z zestawu na twoim koncie, nie będziesz musiał jej jeszcze raz kupować. Wykosztujesz się jedynie na produkty, których nie masz w kolekcji, i to w obniżonej cenie.

Persona 5 Strikers

Recenzja gry Persona 5 Strikers

Dodał: , · Komentarzy: 0
Persona 5 Strikers

Nie będę ukrywał, że jestem fanem gry "Persona 5". Był to pierwszy poważny jRPG, w który zagrałem. Gra wciągnęła mnie na tyle, żeby kupić ją dwa razy – w wersji premierowej i późniejszej "Royal". To łącznie ponad 200 godzin wyjętych z życia, poświęconych perypetiom Jokera i spółki. Po sutym, trzydaniowym obiedzie z czekadełkiem, deserem i kieliszkiem czegoś mocniejszego na trawienie, jakim była wersja "Royal", normalny człowiek miałby dość. Ale po takiej uczcie człowiek nie jest już normalny, chce więcej. Z pomocą przychodzi sequel zatytułowany "Persona 5 Strikers".

Path of Exile
path of exile 2

Twórcy “Path of Exile” znają się na marketingu i nie są w ciemię bici. Blizzard zapowiedział “Diablo IV”? Oni zapowiedzieli “Path of Exile 2”. Chłopcy i dziewczęta z Zamieci szaleją ze streamami i prezentacjami odświeżonej wersji “Diablo II”? To ekipa Grinding Gear Games odpowiada pełnoprawnym i miodnym zwiastunem rzeczonej kontynuacji swojego oczka w głowie.

Jedno jest pewne, Nowozelandczycy łatwo nie oddadzą pozycji na szczycie łańcucha pokarmowego w gatunku hack'n'slash, którą mozolnie wypracowali przez lata i korzystali na indolencji ich największego konkurenta. Sam zwiastun? Klimatyczny, dynamiczny i napakowany jak kabanos akcją. Dokładnie taki, jaki powinien być.

Wczytywanie...