Fallout 4
far harbor

Ależ ten czas leci. Jeszcze niedawno czekaliśmy na "Fallouta 4", a już przecież pierwsze i drugie DLC do gry za nami. Co więcej, wielkimi krokami zbliża się trzeci dodatek. "Far Harbor", bo taki jest jego tytuł, ukaże się 19 maja i będzie dostępny zarówno na PC, jak i na PlayStation 4 oraz Xbox One. W sieci ukazał się krótki zwiastun najnowszego rozszerzenia od studia Bethesda Softworks.

Dishonored 2

Parę informacji o Dishonored 2

Dodał: , · Komentarzy: 1

Pierwsza: znamy dokładną datę premiery gry. Bethesda Softworks i Arkane Studios wskazały 11 listopada tego roku jako dzień, w którym wskoczymy w buty skrytobójczego duetu – Corvo i Emily. Druga dotyczy dubbingu bohaterów.

dishonored ii
Warhammer 40,000: Dawn of War III

Tego nikt się nie spodziewał. Większość fanów uznała, że seria "Dawn of War" umarła śmiercią naturalną po premierze ostatniego dodatku do dwójki zatytułowanego "Retribution". Dla przypomnienia jego premiera miała miejsce w marcu pięć lat temu. Dzisiaj jednak Sega i Relic Entertainment zaskoczyli wszystkich wrzucając do sieci zwiastun trzeciej części. Film znajduje się w rozwinięciu newsa.

dawn of war
Torment: Tides of Numenera

Zastanawiacie się, co nowego słychać w kwestii duchowego spadkobiercy "Planescape: Torment", czyli gry "Torment: Tides of Numenera"? Okazuje się, że same dobre rzeczy. Jak poinformował Eric Schwarz, pełniący funkcję kierownika produkcji w studiu inXile Entertainment, najnowsze dzieło firmy "jest już grywalne od początku do końca".

torment: tides of numenera
Wczytywanie...