Mass Effect: Andromeda

Wyciek wideo z Mass Effect: Andromeda

Dodał: , · Komentarzy: 0

Do sieci wyciekł bardzo krótki materiał wideo o niskiej rozdzielczości, najprawdopodobniej prezentujący grę "Mass Effect: Andromeda". Niewiele można na nim zobaczyć, ale jest to już jakiś wstęp do tego, czego możemy się spodziewać w przyszłości.

Oglądajcie szybko, bo Electronic Arts skutecznie usuwa z sieci kolejne kopie materiału.

Dark Souls III

Europejczycy jeszcze nie otrzymali swoich egzemplarzy gry "Dark Souls III" od From Software (ukaże się ona 12 kwietnia), ale mieszkańcy Japonii już od 24 marca mogą przemierzać mroczny świat trzeciej części serii. Mimo że została ona zaplanowana na kilkadziesiąt godzin rozgrywki, to ktoś postanowił przejść tytuł dużo dużo szybciej.

dark souls iii
Inne

Studio The Chinese Room, znane dotychczas głównie z gier przygodowych, w rozmowie z serwisem Rock, Paper, Shotgun poinformowało, że trwają pracę nad projektem "Total Dark", który ma być inspirowaną bitewnymi grami planszowymi, papierowymi grami fabularnymi oraz klasycznymi grami cRPG, produkcją właśnie z gatunku fabularnych gier akcji z widokiem izometrycznym.

the chinese room

Póki co o grze nie wiemy zbyt wiele, poza tym, że autorzy chcą zawrzeć w niej rozbudowaną mechanikę, a sam proces produkcji ma być bardzo przejrzysty. Podobno już pod koniec kwietnia ukaże się pierwsza wersja gry – coś na kształt prototypu. Być może wtedy pojawią się też jakieś pierwsze materiały, które będziemy mogli wam przekazać.

Diablo III

Sezon piąty Diablo III dobiega końca

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak informuje studio Blizzard Entertainment, trwają przygotowania do zamknięcia piątego sezonu w grze "Diablo III". Finisz nastąpi 15 kwietnia o godzinie 17:00, a po nim będzie miała miejsce dwutygodniowa przerwa od rozgrywek sezonowych. Te powrócą już 29 kwietnia o godzinie 17:00.

diablo iii
Wczytywanie...