Filmy fantastyczne

Zapowiedź iZombie

Dodał: , · Komentarzy: 1

W sieci jest już dostępna zapowiedź nadchodzącego serialu "iZombie", który jest nową propozycją włodarzy stacji The CW.

izombie

Nazwa serialu nie ma nic wspólnego z pewną firmą i jej nadgryzionym jabłkiem, lecz nową produkcją Roba Thomasa, nawiązującą do komiksów Vertigo/DC. Główna bohaterka jest... zombie. Co więcej, studiuje medycynę nie tylko z zamiłowania, lecz łatwiejszego dostępu do mózgów. Musi się nimi pożywiać, aby... zachować swoje człowieczeństwo. Brzmi absurdalnie?

Inne

Na łamach serwisu MMORPG.com pojawiły się w końcu wyniki MMORPG.com Player's Choice Award 2014. Wyłoniono zwycięzców w dwóch najbardziej interesujących nas kategoriach.

mmorpg

W kategorii "MMO 2014 roku" bezkonkurencyjne okazało się "Marvel Heroes 2015". Wbrew nazwie, to gra z 2013 roku, która w czerwcu przeszła sporą rewolucję, wliczając w to także samo miano. Wcielamy się w niej w kilkudziesięciu z popularnych bohaterów uniwersum Marvela, zaś sama rozgrywka przypomina mocno model, który przyniósł sukces serii Diablo.

Najlepszą grą RPG zeszłego roku okrzyknięto "Dragon Age: Inquisition". "Inkwizycja" to najnowsza odsłona serii i próba przekonania do siebie tych fanów, którzy po mocno nieudanej "dwójce" postawili krzyżyk na wszystkim, co miało smoka w tytule.

Jaka gra waszym zdaniem zasługuje na koronę najlepszego tytułu RPG AD 2014?

Baldur's Gate II: Cienie Amn

Dni V nadal mają się dobrze

Dodał: , · Komentarzy: 0

Minęło trochę czasu od ostatnich wieści odnośnie Dni V, czyli dużego, fanowskiego moda do klasycznego "Baldur's Gate 2", jednak autorzy uspokajają i przedstawiają efekt wciąż trwających prac.

baldur's gate, dni v

Jak pewnie pamiętacie, modyfikacja powstająca pod patronatem społeczności Children of Bhaal nawiązuje do innego znanego fanowskiego dodatku, czyli Pieśni Władającej. W Dniach V poznamy piękny świat Aovenore, w którym czeka nas kilka zadań do wykonania. Oczywiście głównym celem będzie powrót na Toril, ale po drodze czeka nas sporo walki i jeszcze więcej dialogów. Autorzy pochwalili się postępem prac i można powiedzieć, że powoli majaczy na horyzoncie szczęśliwe zakończenie.

Wczytywanie...