GameExe View

Pamiętacie nasz ostatni odcinek Fantastycznych Premier? Dziś prezentujemy dwie nowe części, w których zawieramy oczekiwania na rok 2014 i oczywiście nowości na styczeń! Wszystko to za sprawą współpracy GE z Battle Axe Inn, do którego subskrypcji kanału również zachęcamy. Jesteście ciekawi, co dla Was przygotowaliśmy? Więcej szczegółów w rozszerzeniu – zapraszamy!

gameexe view
Game Exe

Konkursowy fantasy-survival

Dodał: , · Komentarzy: 2

Choć sam jubileusz dobiegł już końca, związane z nim konkursy trwają nadal, a nagrody czają się na godnych ich śmiałków. Tym razem postanowiliśmy połączyć siły z sojuszniczym 13 Schronem, tworząc konkurs z pogranicza fantasy i postapokalipsy. Myślicie, że będziecie w stanie przetrwać plagę zombie... z mieczem i pizzą u boku?

ge, gexe, 10 lat, konkurs, zombie, survival, fantasy, postapo, 13 schron
Batman: Arkham Origins

Z Batmanem już trochę jaśniej!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jakiś czas temu pisaliśmy o zapowiadanej przez autorów gry Batman: Arkham Origins niespodziance. Tajemnica miała wyjść na jaw w Sylwestra i tak też się stało. Firma Warner Bros. Interactive poinformowała na swoim Facebooku, iż w 2014 roku wydany zostanie dodatek DLC do wyżej wspomnianej gry. Autorzy nie podają póki co żadnych konkretnych informacji. Pozostawiają nas z takim oto obrazkiem i wpisem "więcej szczegółów wkrótce".

batman, arkham, origins, warner, bros., interactive, dlc, mr., freeze, nietoperz
Game Exe

"Wilkołak" podbija Facebooka!

Dodał: , · Komentarzy: 6
armia szkieletów

Pamiętacie może, co pisał Charon w trzecim dniu jubileuszu GameExe? Nie? To przypomnę: „Wyobraźcie sobie ogromną, misternie uplecioną sieć. Każda nitka jest perfekcyjnie spreparowana i maksymalnie dopieszczona, a mucha, która będzie miała nieszczęście w nią wpaść, nie ma najmniejszych szans na uwolnienie. Trzepocze się, szarpie, ale oczyma wyobraźni już widzi zbliżającego się tłustego pająka... Tak właśnie działa nasz Redaktor Naczelny, Wiktul, wraz z pomagierami, których niedługo bliżej poznacie. Przebywają na środku owej sieci, co jakiś czas budząc się z leniwego snu i przyciągając do siebie najbardziej apetyczne kąski.” Patrząc na te słowa, na Charona, który podpuścił mnie do napisania pierwszego newsa (o którym za chwilę) i do tego po dżentelmeńsku zaoferował darmowy przewóz rzez rzekę (taa, darmowy… toć nic za darmo nie ma!), a potem na Tamc.a, który bezlitośnie podjął próbę dołączenia mej skromnej, czarnopanterzej osoby do swej kolekcji dusz (a uwierzcie mi – starcie z hordami nieumarłych jest naprawdę wyczerpujące), mogę stwierdzić jedno: w tej chwili czuję się jak wspomniana mucha. Ale, zostawmy te moje rozterki…

Wczytywanie...