The Elder Scrolls V: Skyrim

"Dawnguard" już w sprzedaży!

Dodał: , · Komentarzy: 5
the elder scrolls, cenega, premiera, skyrim, tes, dawnguard

Mamy dobrą wiadomość dla fanów serii "The Elder Scrolls". Dziś do polskich sklepów trafiła pudełkowa wersja pierwszego DLC zatytułowanego "Dawnguard".

Cenega informuje na łanach strony internetowej, że "Dawnguard" doczekał się polskiej wersji językowej. W pudełku znajdziecie instrukcję instalacji oraz kartę z kodem, który uprawnia do ściągnięcia na dysk rozszerzenia poprzez steama. Wydawca również potwierdził za ile będzie można nabyć grę – dodatek kosztuje 69.90 złotych.

Światowa premiera "Dawnguard" w wersji na PC odbyła się równo trzy miesiące temu. Polscy gracze nie mogli skorzystać z oferty z powodu tzw. blokady regionalnej. Odnotujmy również, że w międzyczasie zadebiutowało rozszerzenie "Hearthfire", którego polska wersja nadal nie została zapowiedziana, jednak wydanie "Dawnguarda" dobrze wróży dla najnowszego dodatku.

Borderlands

Informacja prasowa

borderlands

Cenega z przyjemnością informuje, że już 16 listopada 2012 oferta Pomarańczowej Kolekcji Klasyki poszerzy się grę "Gearbox Enternaiment" – "Borberlands"! Gra będzie dostępna w podwójnej, polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru. Produkt będzie kosztował, podobnie jak inne pozycje z serii, 29,90 złotych.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to:

  • Najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły.
  • Ekskluzywne, charakterystyczne opakowanie zarezerwowane do tej pory dla najdroższych nośników i wydań.
  • Ponownie przetestowane i poprawione polskie wersje językowe z najnowszymi patchami.
  • Wyjątkowa pomarańczowa seria kultowych gier.
  • Atrakcyjna cena.

Więcej o serii znajdziecie na naszej stronie internetowej poświęconej Pomarańczowej Kolekcji Klasyki.

Pathfinder

PS: Severing Ties | The Cultist's Kiss

Dodał: , · Komentarzy: 3

Konsorcjum Aspis nie daje za wygraną i szuka zysku w każdym możliwym miejscu, a co jest lepszym punktem handlowym od Riddleport, siedliska korsarzy i morskich wilków oraz trzeciego co do wielkości miasta w Varisii? Nowopowstała placówka stała się celem i polem treningowym dla nowych członków organizacji Pathfinder. Zadaniem nowicjuszy jest przedostanie się w szeregi Aspis, wykonując dla nich szereg pomniejszych zleceń. A gdy zdobędą wystarczające zaufanie, by pozyskać cenne informacje, przyjdzie czas na dywersję.

okładka, pathfinder okładka, pathfinder

"Severing Ties" to scenariusz przeznaczony dla 1-5. poziomowych postaci, autorstwa Rona Lundeen.

Wczytywanie...