Star Wars: The Old Republic
star wars: the old republic, system dialogowy

Kampania marketingowa „Star Wars: The Old Republic” działa już pełną parą, a BioWare, pomimo noworocznego skacowania, co rusz podsyła spragnionym mocy kolejne smakowite materiały, prosto z ich pierwszego MMORPG. Tym razem na tapetę wzięto faktyczne oczko w głowie Kanadyjczyków, czyli system dialogowy.

Jak wiadomo każda rozmowa w produkcjach tej firmy, czy to w serii „Mass Effect”, czy to w zbliżającym się wielkimi krokami „Dragon Age II”, ma wyjątkowo filmowy charakter. Gracz na wrażenie jakby uczestniczył w seansie kinowym, w którym może decydować, jak mają się potoczyć losy jego dziarskich bohaterów. Kamera, zachowanie postaci, umiejscowienie danej sceny czy podkład dźwiękowy – wszystko to zawsze jest przygotowane z prawdziwym pietyzmem i robi piorunujące wrażenie. BioWare obiecał takie same standardy w Starej Republice i słowa dotrzymał. Interaktywne pranie po mordzie czy wykorzystywanie forteli w trakcie dialogu? To możliwie.

Game Exe

Rusza GameExe.soup.io!

Dodał: , · Komentarzy: 2

Witamy wszystkich Czytelników w Nowym Roku 2011! Jeszcze echa hucznych oznak świętowania nie przebrzmiały, a mamy dla Was wspaniałą wiadomość – od dzisiaj rusza oficjalnie GameExe.soup.io! Będziemy na nim umieszczać przeróżne rzeczy związane z fantastyką: zdjęcia, teksty, filmiki – niektóre zabawne, inne po prostu cieszące oko.

gameexe soup, panorama

Nie pozostaje więc nic innego, jak powiedzieć: Zapraszamy do odwiedzania Soupa GE!

Wczytywanie...