Wiedźmin

Próbki głosu Geralta w polskiej wersji gry!

Dodał: , · Komentarzy: 5

Kolejny wielce oczekiwany news! Są już do przesłuchania próbki głosu aktora, który będzie podkładał głos dla Geralta, bohatera gry Wiedźmin. Jest nim Jacek Rozenek, który spełnił wszystkie wymagania postawione przez CD Projekt. Osobiście uważam, że aktor został dobrany naprawdę dobrze. News jest do przeczytania tutaj.

A tutaj są próbki:

Gothic 3

Gothic 3: Nieoficjalny patch 1.3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnym forum trzeciej części Gothic'a pojawiła się notka jednego z użytkowników o wydaniu kolejnego nieoficjalnego patcha, oznaczonego 1.3. Łatka ta poprawia kilka błędów z funkcjonowaniem umiejętności, błędy w dialogach itp. O wszystkim można przeczytać tutaj, a łatkę można pobrać stąd.

Inne

Kolejne screeny i artworki z Numen

Dodał: , · Komentarzy: 0

Tym razem pragnę zaprosić do galerii screenów i obrazków koncepcyjnych z Numena – gry action RPG osadzonej w klimatach antycznej Grecji. Czy tym razem dostaniemy coś wartościowego? Czy może tylko klon TitanQuesta z poprawioną graficzką? Oceńcie sami. KLIK.

Wiedźmin

Poawił się kolejny wielce oczekiwany news – znana jest już cena standardowej edycji oraz edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina, a także wymagania sprzętowe gry! Edycja standardowa będzie kosztować 99,90PLN, natomiast EK 199,90PLN. Dodatkowo zamawiający Edycję Kolekcjonerską poza wybraniem rozmiaru koszulki będą się mogli zdecydować na jedną z dwóch jej wersji – damską lub męską. Wydawca zdecydował się również przychylić do próśb graczy i zmienić pudełko na płyty z digipacka na pojedyncze opakowania we wspólnym etui, takie same jak w podstawowej edycji gry.

Podane zostały także pełne wymagania sprzętowe gry:

  • Pentium 4 2,8 GHz lub odpowiednik AMD
  • 1 GB RAM
  • nVidia GeForce 6600 128MB RAM lub jej odpowiednik ATI

Jednakże dane te, mogą się jeszcze zmienić. Pełną treść newsa można przeczytać tutaj, natomiast informacje dotyczące edycji tutaj. Zapraszamy do przeczytania!

Wiedźmin

Zamówienia na Wiedźmina od środy

Dodał: , · Komentarzy: 7

Na stronie gram.pl pojawił się jeden z najbardziej wyczekiwanych newsów:

Mamy doskonałą informację dla wszystkich niecierpliwie wyczekujących zbliżającej się premiery Wiedźmina! Już w najbliższą środę, 27 czerwca, sklep gram.pl rozpocznie przyjmowanie zamówień przedpremierowych na obie wersje gry – standardową i kolekcjonerską.

Ceny jeszcze nie podano.

Wiedźmin

CD Projekt poszukuje ludzi do promocji.

Dodał: , · Komentarzy: 3

Firma opublikowała na stronie gry Wiedźmin informację o poszukiwanych chętnych do promocji gry. Ludzie ci mieliby uczestniczyć w imprezach branżowych i pomagać oraz odpowiadać na pytania gości. Cechy, którymi powinni się odznaczać, to:

  • Biegle operować jęz. angielskim (mile widziany certyfikat)
  • Wyróżniać się łatwością w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Być dyspozycyjny czasowo
  • Posiadać miłą aparycję
  • Mieć ukończone 18 lat lub zgodę rodziców

Zgłoszenia można wysyłać na adres promopraca@thewitcher.com.

Pełna treść newsa do przeczytania tutaj.

Game Exe

Wyniki ankiety

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ogłaszamy wyniki ankiety. Pytanie brzmiało: Jak oceniasz kampanię reklamową Two Worlds – rywala Obliviona, stworzonego przez Polaków? Wyniki przedstawiają się następująco:

Wyniki ankiety

Głosowało 706 osób. Większość z was słyszała o tej grze, mniej lub więcej, ale słyszała. Prawie połowa niestety nie... A szkoda. Tymczasem zapraszamy do kolejnej ankiety poświęconej polskiej produkcji. Dla odmiany o Wiedźminie. Pytanie brzmi: Wiedźmin już prawie gotów, a Ty? Zachęcamy do oddawania głosów!

Wczytywanie...