Dungeons&Dragons

D&D Online – 10 dni za darmo

Dodał: , · Komentarzy: 0

Byli gracze Dungeons & Dragons Online, z powodu wprowadzania do gry nowego modułu wprowadzającego kilka nowości, będę mogli je wypróbować przez 10 dni za darmo. Oferta jest skierowana dla osób, które grały kiedyś w D&DO, ale jednak nie przedłużyli abonamentu. Ma to na celu zachęcenie tych graczy do powrotu do gry. Więcej informacji na oficjalnej stronie gry.

EverQuest

EverQuest: The Anniversary Edition

Dodał: , · Komentarzy: 0

Sony Online Entertainment poinformowało, że z okazji ósmej rocznicy wydania EverQuest, zostanie wprowadzona do sprzedaży specjalna wersja gry – EverQuest: The Anniversary Edition. Będzie ona zawierać wszystkie stworzone do tej pory dodatki do EverQuest, począwszy od najstarszych do najnowszego – The Buried Sea. Sony Online Entertainment zapowiedziało również, że wydanie to będzie dostępne tylko dla niektórych krajów, jednak jak na razie nie wiadomo jakich.

Game Exe

Wyniki ankiety

Dodał: , · Komentarzy: 0

Publikujemy wyniki poprzedniej ankiety. Pytanie brzmiało Czy uważasz, że Witcher odniesie sukces?

wyniki ankiety
Głosowało 368 osób

Zdecydowana większość z was wierzy w sukces naszej rodzimej produkcji. Czas pokaże, czy mieliście rację... Tymczasem cofnijmy się troszkę w przeszłość. Otóż pytanie nowej ankiety brzmi: Która z gier roku 2006 była najlepsza? Zachęcamy do oddawania głosów.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Porad ciąg dalszy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ażeby w Tamriel żyło się lepiej, wrzucamy kilka nowych porad do Poradnika walki Obliviona. Kim jest Umbra i jak ją znaleźć? I co ona właściwie posiada? I czy potwory mają jakieś słabe punkty? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz pod tym linkiem. Zachęcamy do lektury!

Inne

Nowe gry w serii Fajna Cena

Dodał: , · Komentarzy: 0

CD Projekt informuje, że w kwietniu seria Fajna Cena zostanie wzbogacona o osiem gier. A wśród nich są dwa tytuły, które powinny was zainteresować. Jest to hack'n slash Titan Quest oraz rewelacyjne połączenie gry cRPG i RTS w postaci Dragonshrad. Te i pozostałe gry można już zamawiać na gram.pl. W połączeniu z Wirtualnymi Pieniędzmi ceny zaczynają się od sumy 38,90 zł!

Konwenty

Beta Pyrkon 2007

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dostępna jest już wersja beta programu Pyrkonu, odbywającego się w Poznaniu w dniach 23-25 marca 2007. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do ściągnięcia (format PDF) -> KLIK. Pełny program wraz z opisami wszystkich atrakcji powinien pojawić się na dniach.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Shivering Isles pod koniec marca

Dodał: , · Komentarzy: 0

W serwisie Eurogamer pojawił się artykuł, w którym mowa o dacie wydania dodatku do Obliviona – Shivering Isles. A mianowicie, nastąpi to 27 marca bieżącego roku. W dodatek będzie można pograć na PC oraz najnowszym Xboxie – 360. Na temat wersji na PS3 nie ma na razie ani słowa. PeCetowa wersja będzie kosztowała ok. 30$, natomiast konsolowcy będą mogli kupić ją poprzez Xbox Live za 2400 punktów.

Kiedy ta wyczekiwana produkcja pojawi się w Polsce? Nie wiadomo, ale oby jak najszybciej i jak najtaniej :)

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

Nowe trailery z LotR Online: Shadows of Angmar

Dodał: , · Komentarzy: 0

W serwisie Gamershell pojawiły się dwa nowe trailery oraz jeden filmik z gatunku "za kulisami" pt. Making of the TV Ad z nadchodzącego MMORPG The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar. Początkowo gra zapowiadana była jako Middle Earth Online. Będzie to pierwsza produkcja z gatunku MMO, na podstawie książek Tolkiena. Planowo LotR Online: Shadows of Angmar ukaże się 24 kwietnia bieżącego roku w Europie oraz Ameryce Północnej. Na naszym kontynencie zostanie opublikowany przez Codemasters Online Gaming, natomiast w USA przez Turbine, Inc. i Midway Games.

Age of Conan: Hyborian Adventures

Age of Conan – screeny

Dodał: , · Komentarzy: 1

Na oficjalnej stronie nadchodzącego MMORPG Age of Conan: Hyborian Adventures pojawiło się 5 nowych screenów właśnie z tej gry. Ukazują one miasto Tortage i otaczającą je dżunglę. Można je obejrzeć tutaj.

Wczytywanie...