World of Warcraft: The Burning Crusade

TBC mini stronka

Dodał: , · Komentarzy: 0

Z okazji zbliżającej się premiery The Burning Crusade internetowe gobliny Blizzarda przygotowały coś specjalnego. Pod tym adresem można oglądać interaktywną stronę poświęconą dodatkowi. Oprócz oglądania i czytania na temat dodatku, na stronie jest 5 gierek. Po zwycięstwie w każdej z nich można otrzymać dostęp do sekcji specjalnej, w której znajdują się 3 tapety – przedstawiające Dranei, Krwawe Elfy oraz ogólna TBC – oraz ścieżka dźwiękowa z Silvermoon City. Żeby nie psuć zabawy nie zamieszczam odnośników do tapet.

World of Warcraft

WoW 8 mln graczy!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak poinformował Blizzard liczba graczy w World of Warcraft sięgnęła 8 milionów! Mike Morhaime, który wypowiadał się na ten temat myśli, że wraz z premierą The Burning Crusade liczba graczy wzrośnie jeszcze bardziej. W tym miejscu można przeczytać o tym wydarzeniu.

Hellgate: London

Hellgate: London – grą MMO ?

Dodał: , · Komentarzy: 3

Jak poinformowali twórcy Hellgate: London, w trybie multiplayer zostanie zastosowany system bazujący na innych grach typu MMO z płatnymi kontami (wielkość opłat nie jest na dzień dzisiejszy znana). W zamian będzie on często uaktualniany, wchodzić będą nowe dodatki – uatrakcyjniające grę. Oprócz tej informacji zostało podanych kilka innych. Wszystkie misje dostępne w singleplayer będą również w multiplayer. Pojawi się też wiele dodatkowych zadań. Przede wszystkim gra opierać się ma na PvE (walce z potworami) ale tryb PvP (walki między graczami) także ma być dostępny. Wydawca zapowiedział także otwarte beta testy gry, które odbędą się przed jej premierą.

[ EDIT ]

W Internecie pojawił się krótki wywiad z Ivanem Sulicem, który powiedział, iż spekulacjami są wiadomości o comiesięcznych płatnościach i nie należy się nimi sugerować. Tryb MMO będzie dostępny w Hellgate: London, ale jest istnieje możliwość, że poza nim pojawi się standardowy tryb multiplayer (bez opłat). Dodatkowo w serwisie Shacknews.com pojawiła się nowa wiadomość (tekst przetłumaczony na polski znajdziecie pod tym adresem), w której dowiadujemy się jeszcze więcej na temat wspomnianego trybu MMO.

World of Warcraft: The Burning Crusade

BC: Edycja kolekcjonerska w Polsce

Dodał: , · Komentarzy: 0

Po ogłoszeniu przez gram.pl, że w Polsce The Burning Crusade, pojawi się także 16 stycznia, na graczy czekała jeszcze jedna dobra wiadomość – w także Polsce pojawiła się Edycja kolekcjonerska tego dodatku. Bardzo limitowana, gdyż na nasz kraj przypadło jedynie 400 egzemplarzy, w cenie – nie bagatela – 299 zł... Wg. ogłoszenia dzisiaj zejdzie część nakładu, ale aby dać innym możliwość zakupu jutro po godzinie 15 rozejdzie się reszta. Więcej o dodatku oraz możliwość złożenia zamówienia, znajduje się tutaj.

Hellgate: London

Hellgate: London latem

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak poinformowało Electronic Arts oraz NAMCO BANDAI Games America Inc. premiera gry Hellgate: London odbędzie się latem 2007. Jak powiedział Bill Roper – naczelny dyrektor Flagship Studios – usilnie pracują nad tym, aby ten tytuł wobec którego oczekiwania są ogromne, był grą możliwe jak najlepszą, aby premiera Hellgate: London była ogólnoświatowym wydarzeniem.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Dodatek do Obliviona

Dodał: , · Komentarzy: 0

Brytyjskie czasopisma PC Gamer i PC Zone, podały kilka informacji o nowym dodatku do Obliviona – The Shivering Isles. Pozwoli on graczom podróżować po wyspie, która jest podzielona na dwie części – północną i południową nazwane Mania i Dementia. Dodatek zapewni 30 godzin dodatkowej rozrywki, nowe: zadania, potwory i podziemia. Przewidywana data wydania to drugi kwartał 2007, na razie w wersji na PC.

Wczytywanie...