World of Warcraft

Blizzard dalej banuje

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak podał Blizzard, we wrześniu zostało zbanowanych 76 tys. kont dzięki czemu z gry usunięto 11 mln złota graczy z Europy, Korei oraz Ameryki. Konta zostały zbanowane z różnych powodów, m.in. używanie "programów trzecich", łamanie regulaminu oraz za sprzedawanie/kupowanie postaci, przedmiotów oraz złota. Banowanie może się odbywać dzięki uczciwym graczom, którzy wszelkie występki mogą zgłaszać na specjalnie do tego przygotowanej stronie oraz bezpośrednio GM'om w grze. Za wszelką pomoc w łapaniu oszustów Blizzard dziękuje.

Wiedźmin

Wiedźmin – materiał tygodnia

Dodał: , · Komentarzy: 0

Już w najbliższy poniedziałek rusza kolejny Tydzień z Wiedźminem (16 – 20.10.2006). Jak zwykle zespół CD-Projekt Red oraz Platige Image przygotowali wiele ciekawych materiałów, poczynając od nowych screenów, a kończąc na aktualizacji oficjalnego bloga. Będzie też kilka niespodzianek. Przedsmakiem tego interesującego wydarzenia jest dzisiejszy materiał tygodnia, w którym twórcy gry zaprezentowali nam dwa kadry z Platige’owego teasera ! Znajdziecie je pod tym adresem.

Guild Wars

Sztuka obserwacji...

Dodał: , · Komentarzy: 0

ArenaNet opublikowała dzisiaj interesujący artykuł. W GuildWars jest dostępny tryb obserwatora, który umożliwia śledzenie pojedynków tych najpotężniejszych gildii. Taka zabawa w podglądanie potrafi trwać ponad pół godziny. Opublikowany artykuł radzi, jak ten czas zamienić w naukę i doświadczenie, które może się okazać przydatne w przyszłości. Tekst jest w języku angielskim. Polecam lekturę.

World of Warcraft: The Burning Crusade

BC: Edycja kolekcjonerska

Dodał: , · Komentarzy: 1

Jak zapowiedział Blizzard, Burning Crusade ukaże się także w wersji kolekcjonerskiej! Oprócz innego pudełka w edycji kolekcjonerskiej znajdziemy:

  • Burning Crusade na CD oraz na DVD
  • DVD z materiałami prezentującymi tworzenie dodatku
  • Album z artami
  • Zwierzątko w grze: Netherwhelp
  • 2 startery karcianki WoW oraz unikatowe karty
  • Podkładka pod mysz z mapą Outland'u
  • CD z muzyką z BC

Ciekawe tylko ile będzie ona kosztować, gdyż tej informacji Blizzard już nie podał... (Podstawowa edycja kolekcjonerska kosztowała 79,99$)

Wczytywanie...