World of Warcraft: The Burning Crusade

Burning Crusade wymagania

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawiła się notka o tym że FAQ dot. Burning Crusade został zaktualizowany o wymagania dodatku. Można je zobaczyć w rozwinięciu newsa. Jak podaje Blizzard mogą one ulec jeszcze zmianie.

Guild Wars

Powtórka z rozrywki!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ci, którzy mieli okazję grać w GuildWars Factions podczas trwania Festiwalu Smoka pamiętają zapewne „plac gier” na tyłach klasztoru Shing Jea oraz przezabawną Smoczą Arenę (Dragon Arena). Otóż ArenaNet ogłasza, że przez najbliższy weekend te obszary będą ponownie dostępne! To świetna okazja na zarobienie tytułów związanych z zabawami (Lucky i Unlucky). Do zobaczenia na miejscu!

World of Warcraft: The Burning Crusade

Nowy LFG w BC

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak poinformował Blizzard, w nadchodzącym dodatku specjalnie dla poszukiwaczy grup do instancji, czy też questów został stworzony specjalny interface. Szukać będzie można w kategoriach: Dunegeon, Raid, Quest, Zone oraz Battleground. Na tej stronie można się temu dokładnie przyjrzeć.

Dungeon Siege II

Dungeon Siege II w fajnej cenie!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Gram.pl ujawnił czternaście tytułów, które już niedługo pojawią się na pułkach sklepowych w cenie 39.90 zł. Wśród nich jest coś, co może zainteresować fana cRPG typu hack’n’slash – Dungeon Siege II. Jest to świetna okazja by zaopatrzyć się w tą fantastyczną grę.a

Wczytywanie...