Guild Wars

Duży update w GW

Dodał: , · Komentarzy: 0

ArenaNet wprowadziła obszerną aktualizację do gry GuildWars. Zbalansowano przeciwników w niektórych misjach, poprawiono wygląd pocisków bone fiendów oraz usprawniono mapę misji. Drobne zmiany dotknęły także walk GvG. Wprowadzono także sporo zmian w umiejętnościach, głównie zabójcy i rytualisty. Dokładną listę zmian znajdziecie na polskiej stronie fanowskiej Guildwars.pl.

Neverwinter Nights 2

NwN 2 mln!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak poinformowało Atari w kampanii, którą zorganizowało wraz ze sklepami GameStop i Best Buy, otrzymano zamówienia na 2 miliony Neverwinter Nights 2! Premiera tego wielkiego hitu prawdopodobnie już w październiku!

Guild Wars

Przetestuj trzecia część GuildWars!

Dodał: , · Komentarzy: 0

ArenaNet zapowiada, że od 22 do 25 września odbędzie się kolejny event. Tym razem dostaniemy możliwość... przetestowania trzeciej części gry: Nightfall! Dostaniemy kawałek Elony do zwiedzenia oraz pewna ilość zadań do wykonania. Dostępne będą nowe areny walk, a także będzie można stworzyć postać w jednej z nowych klas: Derwisz lub Paragon. Jakby tego było mało, graczom umożliwi się odblokowywanie umiejętności dla obecnych profesji.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Dodatek do Obliviona

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na stronie GameSpot można przeczytać informację, że ok. 21 listopada 2006r. ma wyjść pierwszy oficjalny dodatek do The Elder Scrolls IV: Oblivion. Dodatek ma nosić nazwę Knights of the White Stallion (Rycerze Białego Ogiera) i będzie można go kupić za 19.99$. Więcej dowiecie się na tej stronie.

Gothic 3

Polska wersja Gothic 3

Dodał: , · Komentarzy: 3

Serwis gram.pl poinformował, że zakończyły się nagrania polskiej wersji Gothic 3. W kolejnej części tej kultowej już gry, usłyszymy między innymi Roberta Gawlińskiego, lidera i wokalistę zespołu „Wilki” oraz znanego wielu graczom Jarosława Boberka. Więcej szczegółów, oraz próbki nagrań Gawlińskiego, Boberka oraz głosu Bezimiennego na tej stronie.

Wczytywanie...