Wiedźmin

Materiał tygodnia

Dodał: , · Komentarzy: 0

Twórcy gry Wiedźmin prezentują nam kolejny materiał tygodnia. Na blogu IGN.com pojawił się wpis poświęcony Pawłowi Błaszczakowi, kompozytorowi muzyki do gry. Zapowiedziany też został następny Tydzień z Wiedźminem. Zacznie się 16 października. Pozostaje nam tylko z niecierpliwością czekać...

World of Warcraft: The Burning Crusade

Burning Crusade – Beta testy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Masz World of Warcraft? Marzysz o wzięciu udziału w beta testach nadchodzącego dodatku? Od teraz Twoje marzenie może się spełnić. Do tej pory udział w beta testach mieli tylko wylosowani szczęśliwcy, którzy posiadali Amerykańskie konto. Teraz także Europejscy gracze mogą zostać wylosowani! Blizzard będzie wysyłał do wybrańców zaproszenia stopniowo, może i Ty je dostaniesz?

Guild Wars

Weekend łowców umiejetności

Dodał: , · Komentarzy: 0

Kolejny weekend dla graczy GuildWars z pewnością należy do łowców umiejętności! ArenaNet ogłosiła, że w najbliższy weekend zamiast 250 doświadczenia * poziom, otrzymamy 500 doświadczenia * poziom za złapanie elitarnego skilla za pomocą Signet of Capture.

World of Warcraft: The Burning Crusade

BC: Druid

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie World of Warcraft, pokazały się czary oraz talenty dla Druida po 60 poziomie w Burning Crusade. Talenty można zobaczyć tutaj, a czary tutaj. W sieci od niedawna dostępne są dwie zapowiedzi nadchodzącego dodatku. Zobacz pierwszą tutaj oraz drugą tutaj.

Guild Wars: Nightfall

Event w GuildWars

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzisiaj o godzinie 14 zaczął się oczekiwany GuildWars Nightfall World Preview Event. Przez weekend każdy będzie mógł przetestować trzecią część tego świetnego MMORPG-a. Mamy przyjemność zaprezentować wam 12 cieplutkich screenshotów z gry. Obiecujemy też następne już jutro!

Wczytywanie...