przebudzenie_cienie

„Fall of Setarrif” ma się całkiem dobrze, znamy datę premiery

2 minuty czytania

Desperackie czasy, wymagają równie rozpaczliwych kroków. Na początku roku informowałem o fatalnej sytuacji finansowej firmy JoWooD Entertainment, a co za tym idzie, potencjalnej rezygnacji z większości mało opłacalnych projektów m.in. pierwszego DLC do „Arcania: Gothic IV” – „Fall of Setarrif”. Kiedy wszyscy pogodzili się już z losem niegdysiejszego germańskiego giganta i pakowali do trumny pewnego młodego chłystka zwanego Bezimiennym, ten w akompaniamencie gwizdów oraz wiwatów zaskoczonych graczy, powstał z grobu, pokazując popularny „gest Kozakiewicza” wszystkim niedowiarkom. Tak, tak… Spellbound i jego wizja Gothica, pomimo smrodu płynu balsamującego oraz umorusanej glebą twarzy, wciąż ma się dobrze.

Arcania: Upadek SetarrifArcania: Upadek Setarrif

„Fall of Setarrif” zmierza na ekrany naszych monitorów i zagości na dyskach twardych wszystkich zainteresowanych już 25 marca.

Opis:

Nowe zagrożenie rzuca cień na Południowe Wyspy. Tajemniczy demon, żywiący się nienawiścią, przeraża lokalną ludność i skupia całą swoją moc przeciwko nadmorskiemu miastu Setariff. Dramatyczna sytuacja pogarsza się po erupcji wulkanu, znajdującego się w lokalnym łańcuchu górskim. Bezimienny heros nie ma wyjścia – musi połączyć siły ze swoimi najtwardszymi sojusznikami i odważnie zmierzyć się z widmem nowego zagrożenia.

Arcania: Upadek SetarrifArcania: Upadek SetarrifArcania: Upadek Setarrif

Dodatek gwarantuje:

  • 10 godzin rozgrywki.
  • Przemierzenie nowych lokacji, m.in. dżungli, gór wulkanicznych, Setarrif i okolic wybrzeża.
  • Walkę z nowymi nieprzyjaciółmi i potworami, poprzez doskonalenie swoich zdolności bojowych oraz unikalne przedmioty oraz bronie.
  • Wcielenie się i walkę jako jeden ze swych słynnych przyjaciół, wykorzystując ich unikalne drzewka umiejętności.
  • Import swojego herosa z „Arcanii” lub wybranie spośród kilku zdefiniowanych archetypów.
  • Rozszerzenie jest w pełni samodzielne i nie wymaga instalacji podstawowej wersji gry.

Zainteresowani? Może po cichu liczycie, że ten tytuł będzie ostatecznym gwoździem do trumny JoWooD?

Komentarze

0
·
Nie ma innego wyjścia jak tylko być "ostatnim gwoździem do trumny JoWooD", Gothic powinien wrócić w ręce PB, która powinna od nowa stworzyć G4 a może nawet G3 bez wtrącania się JoWooD i wracając do korzeni serii, oczywiście robiąc równolegle Risena a może nawet łącząc obie serie.

To co Spellbound i JoWooD zrobiło z Gothic-em w Arcanii zakrawa o bluźnierstwo, Arcania jako osobny cRPG była w miarę ok ale jako Gothic była sromotną klęską.
0
·
Niech zostawią w cho..rę tego Gothica, a wezmą się za porządną kontynuację (lub wręcz remake) Panzer Elite. Tylko nie "Action", a tej pierwszej. Na coś w stylu Silent Storma też bym się nie obraził.

Takie fajne gry robili, a teraz katują siebie i nas takimi gniotami.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...