outpost2

Droga Oręża w Alaloth

1 minuta czytania

alaloth: champions of the four kingdoms

Trochę czasu minęło, od kiedy poznaliśmy dwie z trzech Dróg Mocy – Drogę Bogów oraz Drogę Natury. Nadszedł czas na ostatnią, zwaną Drogą Oręża.

Dzięki sile oręża będziesz mógł pokonać każdego wroga, jaki stanie ci na drodze. Możesz użyć do tego celu miecza, topora, wspomóc się tarczą czy włócznią – nic nie może cię powstrzymać. Droga Oręża maksymalnie zwiększa siłę twojego czempiona, dając mu niezbędne umiejętności, by wytrzymać oraz samemu zadawać miażdżące kości potężne ciosy czy z łatwością przecinać ciało. Dzięki Drodze Oręża staniesz się istną machiną wojenną. Wybierając tę ścieżkę polegasz wyłącznie na aspektach fizycznych, całkowicie pomijając użycie magii.

Każda Droga Mocy ma swoje unikalne Profesje – w Drodze Oręża masz do wyboru Strzelca wyborowego, Mistrza wojny oraz Strażnika.

alaloth: champions of the four kingdoms

Posiadając sokole oko, Strzelec wyborowy zawsze trafia do celu. Niezależnie od odległości, wróg nie ucieknie od wystrzelonej w jego kierunku strzały.

Mistrz wojny jest siłą, z którą należy się liczyć w bitwie. Uderza z całą mocą, pozostawiając za sobą ścieżkę trupów i rozbite armie. Specjalizuje się w walce wręcz, zadając miażdżące ciosy.

Ochrona przede wszystkim. Dzięki specjalnemu wyszkoleniu każdy atak na Strażnika w walce wręcz czy z dystansu chybi celu.

Źródło: store.steampowered.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...