Zamojskie spotkania z fantastyką

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Usiądźcie przy ognisku ludzie i nie ludzie, bo wieść niesie, że w Zamościu prace wrą nad konwentem. W dniach od 11 do 13 Września odbędzie się już 7 edycja zamojskiego konwentu.

W tym roku jako lokalizację wybraliśmy I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego. Budynek ten jest położony centralnie na starym mieście, więc łatwo do niego trafić, a dodatkowo jest się w samym centrum życia kulturalnego naszego miasta. Dawniej był to gmach Akademii Zamojskiej, dlatego też zdecydowaliśmy na motyw szlachecki na konwencie.

W tym roku spodziewamy się wielu znamienitych pisarzy. Swoją obecność zapowiedzieli: Andrzej Pilipiuk, Jacek Piekara i Jacek Komuda.

Poszukujemy ludzi chętnych do organizacji punktów programu. Za jeden zorganizowany punkt przysługuje zniżka 50% na uczestnictwo w konwencie. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy na adres: zszef.konwent@gmail.com. Cena wejścia to niezmienne 15 zł. Już wkrótce podamy więcej informacji łącznie z adresem strony konwentu. Dalsze informacje na stronie: http://zszef.konwent.pl.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...