Nowy dodatek do WoW zostanie ujawniony na Gamescomie

1 minuta czytania

Dobre dziesięć lat na karku, pięć dodatków, tysiące aktualizacji oraz ponad siedem milionów aktywnych subskrybentów. Prawdziwy fenomen branży elektronicznej rozrywki. Choć coraz częściej pojawiają się głosy, że "World of Warcraft" powoli się kończy i lata jego świetności dawno przeminęły, to Blizzard zdaje się puszczać tego typu komentarze mimo uszu, nawet przez chwile nie myśląc o zrzuceniu w otchłań zapomnienia wirtualnego świata Azeroth.

world of warcraft

Potwierdzeniem gorącej miłości i nieustającego wsparcia dla tej zasłużonej produkcji będzie kolejne, pełnoprawne rozszerzenie, którego tytuł oraz szczegóły poznamy przy okazji zbliżających się wielkimi krokami targów Gamescom. Pierwsze fakty i podstawowe informacje zostaną ujawnione dokładnie 6 sierpnia o godzinie 18:00 na specjalnej konferencji prasowej firmy. Natomiast 9 sierpnia w niemieckiej Kolonii odbędzie się panel dyskusyjny, na którym studio kompleksowo zaprezentuje detale dodatku oraz odpowie na pytania fanów.

Czekacie? Jakich nowości wyczekujecie przy okazji premiery kolejnego rozszerzenia?

Komentarze

0
·
Myślałem, że moda na MMO już minęła kilka lat temu. Najwidoczniej moje otoczenie już z tego wyrosło i nie ma czasu na inwestowanie tylu godzin w rozwój postaci. Po prostu nikt w tego typu tytuły nie gra.
0
·
Bo teraz jest moda na Moby A mmo się trzymają jak te leciwe staruszki.
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 19:58 napisał

Bo teraz jest moda na Moby A mmo się trzymają jak te leciwe staruszki.


To tym bardziej nieznana mi moda. Nie rozumiem, co w tym tak ciekawego. Tam choć jedna strona linii dilogowych się znajdzie?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...