Nowy plakat trzeciego sezonu Westworld

1 minuta czytania

Niewiele czasu dzieli nas od powrotu serialu "Westworld". Włodarze HBO ruszają z machiną marketingową, jednak póki co zaprezentowano nam jedynie plakat najnowszego sezonu. Czyżby szykowała nam się niekoniecznie wesoła przyszłość zniszczonej Ziemi?

westworld

Już w marcu "Westworld" powróci w ramach trzeciego sezonu, więc to miło, że HBO podzieliło się z nami oficjalnym plakatem. Możemy na nim dojrzeć pokazanego wyżej robota oraz hasło "Free Will Is Not Free". Serial od samego początku celował w pokazanie nam walki między wolną wolą i determinizmem, ale wygląda na to, że tym razem obie te siły doprowadzą naszą planetę do ponurej przyszłości.

Jonathan Nolan oraz Lisa Joy ponownie spróbują przyciągnąć nas przed srebrny ekran. Począwszy od pierwszego odcinka, zobaczymy fascynację wolną wolą robotów, które uważały się za ludzi, co zakończyło się ucieczką z parku i dalszymi masakrami. Nie inaczej będzie tym razem, chociaż sternicy produkcji obiecują, że ten sezon będzie stawiał nam mniej zagadek, starając się lepiej pokazać motywacje głównych bohaterów.

westworld

W obsadzie ponownie znaleźli się Evan Rachel Wood, Ed Harris, Thandie Newton, Ed Harris, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Luke Hemsworth, Rodrigo Santoro czy Simon Quarterman. Pojawi się także kilka nowych nazwisk, jak m. in. Lena Waithe, Aaron Paul, Scott Mescudi, czy Vincent Cassel. Premiera trzeciego sezonu 15 marca na łamach HBO.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...