Zapowiedziano Weird West – taktycznego immersive sima od Wolfeye Studios

1 minuta czytania

Półtora miesiąca temu świat elektronicznej rozrywki obiegła elektryzująca wiadomość. Współzałożyciel i projektant większości gier Arkane Studios Raphaël Colantonio ogłosił otworzenie własnego studia – Wolfeye Studios i zapowiedział pracę nad nową produkcją z gatunku immersive sims. I tak po kilku tygodniach oczekiwania dowiedzieliśmy się czym jest gra, nad którą Raph tak skrycie pracował. Powitajcie Weird West izometrycznego immersive sima osadzonego w westernie, gdzie okultyzm i istoty z innych wymiarów są prawdziwe.

weird west

Na razie nie wiele wiadomo o fabule lub samym uniwersum. Oprócz wspomnianych wcześniej potworów i okultyzmu, w grze przyjdzie nam wziąć pod opiekę grupę nietypowych bohaterów, których historie poznamy podczas odkrywania spalonych ziem Dziwnego Zachodu. Oczywiście nie zapomniano o najważniejszym punkcie gry, naszych decyzjach, które zmienią otaczający nas świat oferując nam możliwość wielokrotnego przechodzenia gry.

weird west

Raphaël zebrał dość pokaźny zespół, cześć z zatrudnionych tam osób pracowała z nim wcześniej w Arkane Studios jak Joachim Daviaud, Emmanuel Petit, Christophe Carrier, Monte Martinez, Jouan Amate, Matthew Piersall oraz oczywiście mężczyzna pracujący Chris Avellone, który pisania do żadnej gry się nie boi.

weird west weird west weird west weird west weird west

Źródło: wolfeye-studios.com

Komentarze

0
·
Może być ciekawe, ale ten dziki zachód... blee!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...