Ruszyła beta Warlords of Draenor

1 minuta czytania

Za pośrednictwem oficjalnego forum Blizzard poinformował, że kolejne rozszerzenie do World of Warcraft, czyli Warlords of Draenor, wkroczyło w fazę bety.

warlords of draenor

Nowy dodatek do sieciowego WoW w końcu wchodzi w fazę beta, co zapewne ucieszy wszystkich fanów króla gier MMORPG. Blizzard oficjalnie ogłosił, że beta stała się faktem, zaś studio będzie chciało zaprosić do udziału w testach jak największą liczbę graczy. Testerzy będą musieli stworzyć swoje postacie od początku, bowiem te z wersji alfa zostały bezpowrotnie usunięte.

Najnowsze rozszerzenie zabierze nas kontynent Draenoru z czasów, gdy ziemie te nie znane były jeszcze jako Outland. Blizzard pozwoli w tym rozszerzeniu na uzyskanie 100 poziomu doświadczenia oraz udostępni nowe umiejętności i wyzwania. Dodatek odświeży także mocno grafikę i wprowadzi opcję budowy własnych garnizonów.

Na te wszystkie nowości będziemy musieli poczekać do premiery, która póki co planowana jest na jesieni.

Komentarze

0
·
Do prawdziwego podtrzymania tytułu WoW musiałby całkiem przebudować silnik gry. Szczególnie graficzny. A to pociągnęłoby falę skarg...

Dodatek w każdym razie nie wystaczy.
0
·
Blizz chce przedłużyć życie tej "kurze" jak to tylko możliwe. Może nowe mmo Zamieci coś bardziej zamiesza. Ale nie byłbym jakoś specjalnie huraoptymistyczny co do tego projektu patrząc na losy nowych mmo.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...