dziki_zachód

Piąty dodatek do World of Warcraft? Czemu nie!

1 minuta czytania

Wciąż czekamy na premierę czwartego oficjalnego rozszerzenia do sieciowego świata World of Warcraft a tu już pojawia się informacja o tym, że na Pandarenach się nie skończy. Paul Sams zapewnia, że szóste rozszerzenie znajduje się w planach Blizzarda.

world of warcraft, mists of pandaria

Z wizytą u Blizzarda pojawili się redaktorzy serwisu CVG, którzy zadali pytanie o możliwe kolejne rozszerzenia sieciowego świata Warcrafta. Odpowiedź była krótka: "Oczywiście – i nawet wiem czym jest następne rozszerzenie". Słowa te należy traktować na poważnie, bowiem padły z ust dyrektora ds. operacyjnych, Paula Samsa.

Próżno jednak liczyć na jakieś szczegółowe informacje dotyczące tego, jaki też obszar i jaka linia fabularna stanie się udziałem szóstego rozszerzenia. Póki co jest na to zbyt wcześnie, co podkreśla Sams: "Ja widzę świetlaną przyszłość World of Warcraft. Sądzę też, że Mists of Pandaria wprowadzi duży powiew świeżości do najlepszego moim zdaniem MMO. Uważam, że liczba osób, które grają w ten tytuł i poziom okazywanego przez nie entuzjazmu jest wystarczającym argumentem na poparcie tej tezy".

Jakieś pomysły co do umiejscowienia szóstego rozszerzenia? Może powróci bardziej wyeksponowany wątek walki Hordy z Przymierzem?

Komentarze

0
·
Blizzard stara się walczyć o podtrzymanie popularności WoWa, nie wiem czy to najlepsza droga do osiągnięcia tego celu, ale skoro planują wydać kolejny dodatek to znaczy że mają plany dalszego rozwoju tej, bądź co bądź, świetnej gry (jej popularność mówi sama za siebie). Z tego co wiem Blizzard pracuje nad zupełnie nowym MMORPG, więc wydawanie kolejnych dodatków ma pewnie na celu utrzymanie popularności WoWa, do czasu premiery kolejnego projektu.
Tutaj link odnośnie planów Blizzarda, na razie dość ogólnikowych: http://gry.wp.pl/wiad...2Ffpnolw%3D%3D

Dodaj komentarz

Wczytywanie...