Zapowiedziano grę "Warhammer – Age of Sigmar: Storm Ground"

1 minuta czytania

warhammer storm ground

Games Workshop nie ustaje w przenoszeniu swoich licznych gier planszowych i figurkowych na ekrany komputerów. Tym razem zapowiedziano adaptację uniwersum Warhammer Age of Sigmar w postaci turowej gry strategicznej "Storm Ground". Gracze poprowadzą w niej jedną z trzech armii – Stormcasts, Nighthaunt lub Maggotkin. Gra będzie zawierać kampanię dla pojedynczego gracza w stylu roguelike oraz możliwość stoczenia bitew online z innymi graczami. Do tego dochodzi element karcianki kolekcjonerskiej, w której poszczególne karty odblokowują nowe jednostki, umiejętności czy ekwipunek. Wydawca Focus Home Interactive ogłosił, że gra ukaże się 27 maja na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC. Dorzucił również krótki zwiastun, który znajdziecie w rozszerzeniu.

Komentarze

0
·
Im więcej gier z uniwersum Warhammera tym lepiej.
0
·
Problemem jest ich jakość. Niektóre są dobre, większość to średniaki. W wypadku tych drugich najczęściej zapowiadano je na miesiąc-dwa przed premierą. Więc ten najnowszy nie rokuje najlepiej...

Zobaczymy, mogę się mylić!
0
·
Prawda. Za dużo budżetowo-mobilnych gówienek, a za mało jakościowo dobrych produkcji jak "Warhammer: Total War" czy "Vermintide".

Dodaj komentarz

Wczytywanie...