Warhammer 40,000: Eternal Crusade pojawił się w Early Access

1 minuta czytania

W końcu po wielu latach zwątpień, exterminatusów, modłów do Imperatora i spaleniu tysięcy heretyków, spełnił się mokry sen fanów "Warhammera". Dzięki najwyższemu i najpotężniejszemu bogowi wszech czasów- Gabenowi, "Warhammer 40,000: Eternal Crusade" pojawił się dzisiejszego dnia w usłudze Early Access na Steamie.

steam, early access, gaben, warhammer 40000: eternal crusade

Dzięki bagatela 40 euro będzie można wziąć udział w bitwach z imieniem Imperatora lub Bogów Chaosu na ustach, walczyć w kilku różnych strefach klimatycznych, przybrać pancerz Szarych Rycerzy lub sterować potężnym Dreadnaugthem. Autorzy oferują walkę razem z sześćdziesięcioma innymi graczami, przecinanie wrogów mieczami łańcuchowymi i odstrzeliwanie głów bolterami. Reszta fajnych rzeczy jest pokazana na trailerze.

Komentarze

0
·
Ogółem, gra nie jest jeszcze warta ceny. Toporne sterowanie, straszna praca kamery, do tego grze zdarza się gubić klatki i to niezależnie od ustawień. Jest to moja opinia na podstawie obserwacji gry znajomego i próbowania samemu.
Do plusów można zaliczyć klimat szalonej bitwy, możliwość wcielenia się w space marine i niewiele więcej.
Może później polepszą to wszystko ale na razie jednak gra zdecydowanie na minus.
0
·
Ale widać, że nad nią pracują. Jeszcze jakiś czas temu bieg wyglądał jak bieg przedszkolaka po łące, a nie dwumetrowego gościa w ciężki pancerzu. Teraz mu trochę ciężaru dodali. Dźwięki jeszcze są czasami trochę dziwne, ale... mam wrażenie, że jeszcze będą ludzie z tej gry.
0
·
No wymaga czasu i dużo miłości.
0
·
Akurat Warhammera albo kochasz albo... jest Ci totalnie obojętny
0
·
Nie kocham go aż tak bym przełamał niechęć do fpsów xD
Do tego wersja stołowa pochłania dużo zasobów.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...