Warhammer 40,000: Dawn of War III

Informacja prasowa

warhammer 40000: dawn of war 3

Cenega, partner dystrybucyjny SEGA® Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech informuje, że data premiery gry Warhammer 40 000: Dawn of War III, nowej części uznanej przez krytyków strategii czasu rzeczywistego (RTS), została ustalona na 27 kwietnia br. Jednocześnie wybrane sklepy uruchomiły zamówienia przedpremierowe na ten tytuł. Gra ukaże się na komputery PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Za polską lokalizację odpowiada światowy wydawca tytułu.

Warhammer 40,000: Dawn of War III

WAAAGH! To jest teraz orkowy news! I orkowe forum. Po to tych śmiesznych człowieczkach w konserwach i czmychających uszatych słabeuszach nadszedł czas na najtfardszych i najbitniejszych chłopakuf w całej galaktyce. Mekaniak muwi, że nasze nowe przygody zostały zawarte w ponad czterdiesto minutofym gameplayu. Chłopaki muwią jednak, że Gorgutz coś słabo ryczy, wienc penie niedługo ktoś skopie jego tyłek i sam zostanie nowym hersztem.

orkowie,warhammer 40.000,dawn of war 3,warhammer 40000: dawn of war 3
Warhammer 40,000: Dawn of War III

Eldarzy ruszają do boju w Dawn of War III

Dodał: , · Komentarzy: 0

Kosmiczne elfy są obok Space Marines i Orków, jedną z trzech frakcji, które zawalczą o zwycięstwo w nadchodzącym "Dawn of War III". Eldarzy polegają na szybkich, posiadających sporo umiejętności specjalnych jednostkach płacąc za to słabą tężyzną fizyczną. Ich taktyka polega na nadszarpywaniu wrażych oddziałów, teleportowanie się po polu bitwy, zasypywaniu nieprzyjaciół magią, a ich argumentem ostatecznym jest przywołanie awataru jednego z trzech ostatnich żywych bogów eldarskiego panteonu – Khaine.

dawn of war iii, dawn of war 3
Warhammer 40,000: Dawn of War III

Tego nikt się nie spodziewał. Większość fanów uznała, że seria "Dawn of War" umarła śmiercią naturalną po premierze ostatniego dodatku do dwójki zatytułowanego "Retribution". Dla przypomnienia jego premiera miała miejsce w marcu pięć lat temu. Dzisiaj jednak Sega i Relic Entertainment zaskoczyli wszystkich wrzucając do sieci zwiastun trzeciej części. Film znajduje się w rozwinięciu newsa.

dawn of war
  • 1 strona
Wczytywanie...