Space Marine w Warszawie

1 minuta czytania

Firma CD Projekt, wydawca gry Warhammer 40 000: Space Marine, zaprasza na specjalną imprezę związaną z premierą, która odbędzie się 9 września w warszawskim Multikinie na Ursynowie.

warhammer 40 000 space marine

W czasie imprezy Games Workshop Polska będzie prezentować dwie bitwy pokazowe na ogromnych, profesjonalnie przygotowanych makietach oraz zapewni naukę gry dla początkujących. Do tego dochodzi szybki kurs malowania figurek.

Galakta przygotuje pokaz oraz naukę gry karcianej Space Hulk: Anioł Śmierci, zaś CD Projekt obiecuje ponad 20 stanowisk do grania, na których będzie można przetestować Space Marine zarówno w trybie dla pojedynczego, jak i dla wielu graczy.

To jednak nie koniec niespodzianek.

Electronics Polska otrzymało własne stoisko, gdzie będzie można obejrzeć monitory 3D najnowszej generacji, na których zobaczymy zmagania graczy. Jest się o co bić, bo nagrodą w mini-turnieju będzie szansa wygrania realistycznej repliki miecza łańcuchowego.

warhammer 40 000

Finałowe starcie będzie pokazywane na wielkim ekranie, podobnie jak film Ultramarines, który udostępni firma Codex Pictures. Będzie to jedyny w Polsce pokaz na srebrnym ekranie. Jego trailer możecie zobaczyć poniżej.

Start imprezy 9 września o 22.00. Bilety do kupienia pod tym adresem. Tam też znajdziecie harmonogram imprezy.

Ponadto pojawiła się możliwość zdobycia wejściówek. Wystarczy odwiedzić serwisy gamezilla.pl, polygamia.pl, gram.pl, cdaction.pl lub gry-online.pl.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...