Okładka oraz opis nowego Viriona ujawnione

1 minuta czytania

virion

"Legion" to kolejna odsłona przygód szermierza natchnionego oraz zarazem trzeci tom kolejnej serii spod pióra Andrzeja Ziemiańskiego. Twórca popularnego cyklu z Achają kontynuuje rozwijanie przygód tytułowego Viriona, który ma za sobą trudne początki i z nieśmiałego chłopaka przeobraził się w prawdziwą maszynę do zabijania. Wydawca postanowił podzielić się z nami zarówno oficjalnym opisem, jak też zaprezentował okładkę książki. Na premierę przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.

Następca "Pustyni" zabierze nas do stolicy Cesarstwa, Syrinx, które ma paść łupem spiskowców. Problem w tym, że zabicie cesarza a obalenie potęgi to dwa dość trudne zadania, stąd też Taida nie poradzi sobie bez pomocy Viriona. Ten ostatni jest świadom powagi sytuacji, ale wydaje się, że nie do końca jest w stanie przewidzieć konsekwencje wymazania z map potężnego Cesarstwa.

virion,okładka

Powyżej możecie zobaczyć oficjalną okładkę książki. "Legion" trafi do sprzedaży 25 stycznia 2023 roku. Ponownie będzie to wydanie w miękkiej okładce. Póki co nie znamy zarówno ilości stron, jak też ceny, której życzy sobie wydawca.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...