Vindictus – zapowiedź na MMORPG.com

1 minuta czytania

Na łamach serwisu MMORPG.com pojawiła się zapowiedź nadchodzącego MMO Vindictus.

vindictus

Za tytuł ten odpowiada Nexon. Oparty na silniku Valve Source, ma być najładniejszą grą z systemem F2P, gdzie nie musimy martwić się o comiesięczny abonament. Rozgrywka ma opierać się na akcji, problem rozwiązywania zagadek spychając na daleki plan. Twórcy przygotowali 3 klasy (dwie kolejne w drodze), którymi przemierzać będziemy specjalnie przygotowane obszary. Mamy więc wojownika z wielkim mieczem, obrończynię z tarczą oraz ofensywnie nastawioną klasę korzystającą z magii. Gracze otrzymają możliwość zmiany parametrów wyglądu swojej postaci, co ma upodabniać ten tytuł chociażby do "Diablo III".

Jeśli jesteście ciekawi, jakie moce prezentuje każda z klas i w jakich warunkach przyjdzie nam walczyć, zapraszam pod ten adres.

Komentarze

0
·
Straszny babol w newsie. Vinductus zadebiutował już jakiś czas temu, a tekst jest recenzją.
0
·
Vindictus miał już swoją "open betę", niestety tylko dla US. Naprawdę gra zapowiada się nieźle, ale z tą open betą tak zrąbali, że szkoda gadać.
0
·
Ale to już kolejne MMO oparte głównie na akcji, a ja chcę czegoś rozwiniętego fabularnie/zagadkowo za darmo. Wiem, że moje marzenia są mało prawdopodobne, ale warte spełnienia.
0
·
Lionel a co myślisz o GW2 oni raczej sporo uwagi będą przywiązywać fabule, to może być coś dla Ciebie. No i tylko B2P więc nie tak źle. Choć sądzę, że Gw2 przerośnie twórców, to co chcą oni wprowadzić jeszcze nie jest możliwe technologicznie, żeby się udało.
0
·
Wiem, wiem. Właśnie planuję zakup GW2, chociaż nie grałem w GW tylko obserwowałem grających. Plany mają z górnej półki, ale mam nadzieję, że to wypali, bo się nieźle napaliłem na ten tytuł. W ostateczności zakupię sobie cały pack GW1 . Poza tym koncepcję opłat wprowadzonych w GW bardzo popieram. Płacimy raz i cieszymy się wszystkim. Może zagranicą abonamenty na te wszystkie MMO są niskie, ale w Polsce to każda dziesiątka wydana na miesiąc, by zagrać kilkanaście godzin w tygodniu to jednak dużo. W ogóle uważam, że jeżeli już opłaty za korzystanie z serwera, to za tyle minut/godzin ile się na nim było, a nie za całą pulę 24h, z czego 3h pogram, bo resztę zżera normalne życie.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...