dziki_lad
Victor Vran

Zgodnie zapowiedziami twórców ze studia Haemimont Games, w ręce graczy oddano darmowe DLC do gry "Victor Vran". Przygotujcie się, bowiem nasz bohater będzie mógł pozyskać "Tome of Souls".

tome of souls, victor vran, victor vran dlc

Jak się pewnie domyślacie, do arsenału naszego pogromcy wszelkiego tałatajstwa dołączyła tytułowa księga, która jak każdy dostępny w grze oręż, posiada swój unikatowy wachlarz zdolności, wymagający odpowiedniego podejścia do walki. "Tome of Souls" pozwoli nam na wykorzystanie niszczycielskiej magii, dodając pięć nowych tomów o odmiennych właściwościach, które nie zmieściły się w oryginalnym "Victor Vran".

DLC możemy pobrać chociażby za pośrednictwem platformy Steam, chociaż twórcy obiecują, że lada moment pojawi się wersja dedykowana użytkownikom GOG.com.

Victor Vran

Premiera gry Victor Vran

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

W dniu dzisiejszym do sklepów trafiła gra "Victor Vran" od studia Haemimont Games. Jest ona dostępna w edycji pudełkowej i cyfrowej w polskiej wersji językowej z napisami. Przed nami izometryczna fabularna gra akcji z szerokim wyborem broni, strojów, demonicznych mocy i kart przeznaczenia.

victor vran

Staw czoło dziesiątkom przeciwników atakujących ze wszystkich stron i rozpraw się z nimi za pomocą zabójczych umiejętności! W grze Victor Vran to ty wybierasz styl rozgrywki. Stwórz swoją własną wersję Victora dzięki szerokiej ofercie broni, potężnych strojów, spektakularnych demonicznych mocy i kart przeznaczenia. Niszcz hordy paskudnych potworów i rozpraw się ze sprytnymi bossami za pomocą specjalnych technik i broni. Nie musisz jednak wykańczać demonów w pojedynkę – dołącz do znajomych online i wspólnie odkrywajcie mroczny świat w trybie kooperacji.

Victor Vran

Victor Vran w Early Access

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na platformie Steam pojawiła się wczesna wersja gry "Victor Vran", do której dostęp można wykupić w cenie 14,99 euro. Przystąpienie do Early Access gwarantuje również otrzymanie bonusowego kostiumu dla głównego bohatera.

victor vran

Gracze, którzy zdecydują się na zaufanie producentom, mają aktualnie możliwość zwiedzenia dwóch początkowych lokacji pierwszego rozdziału kampanii oraz osiągnięcia 10 poziomu postaci. Ponadto spotkają oni trzech przeciwników specjalnych, zmodyfikują swoje uzbrojenie i wypróbują opcję sterowania poziomem trudności za pomocą przedmiotów "hex".

Victor Vran

Victor Vran w pierwszym zwiastunie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pamiętacie jeszcze zapowiedzianą w 2013 roku przez studio Haemimont Games grę "Victor Vran". Długo nie było nic słychać o tym zręcznościowym RPG, jednak w końcu w sieci pojawił się zwiastun produkcji. Okazuje się, że prace nad tytułem dobiegają końca i "Victor Vran" trafi do sprzedaży jeszcze w roku 2015.

victor vran
Victor Vran

Haemimont Games pełną parą pracuje nad piątą częścią serii "Tropico". Okazuje się jednak, że nie jest to jedyny ich projekt – na tegorocznych targach gamescom, odbywających się w Niemczech w Kolonii, studio zdradziło, że w planach ma również hack’n’slasha nawiązującego do "Diablo", tylko że z elementami platformowymi.

victor vran
  • 1 strona
Wczytywanie...