Venom 2: Carnage

Venom: Carnage zawita do kin wcześniej!

Dodał: , · Komentarzy: 0
venom: carnage

W dobie cyklicznego przekładania premier w obawie przed pandemią koronawirusa i rezygnowaniu z dystrybucji kinowej, takie wieści są słodkim zaskoczeniem. Sony, najprawdopodobniej zachęcone optymistycznymi wynikami wykręcanymi przez “Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”, postanowiło zaryzykować i przyśpieszyć premierę swojego hitu ze stajni Marvela. “Venom: Carnage”, czyli kontynuacja hitu z Tomem Hardym w roli głównej, trafi do kin dwa tygodnie wcześniej, a więc już 1 października.

Należy jednak zaznaczyć, że kontynuacja przygód Venoma nie będzie miała łatwego zadania, gdyż kalendarz październikowych premier jest naprawdę napięty. Obok epickiego widowiska sci-fi, jakim jest nowa ekranizacja “Diuny”, film będzie musiał się zmierzyć z kolejną częścią sagi o Jamesie Bondzie.

Czy ryzyko się opłaci i produkcja wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Przekonamy się już za kilka tygodni.

Venom 2: Carnage

Dostępny zwiastun Venoma 2

Dodał: , · Komentarzy: 0
dostępny zwiastun venoma 2

Premiera drugiej odsłony przygód Eddiego Brocka i jego symbiotycznego towarzysza z kosmosu to ostatnimi czasy jeden z ważniejszych tematów dla stajni Marvela. Po obsunięciach wywołanych problemami związanymi z pandemią fani dostali zwiastun nowej części.

Venom 2: Carnage

Tak, tak, tak… To wszystko przez koronawirusa. Nawet mnie już męczy pisanie tego w kółko, ale takie mamy ponure czasy.

venom

Druga część filmu opowiadająca o perypetiach Eddiego Brocka i jego symbiotycznego towarzysza na gapę nie zadebiutuje 2 października 2020 roku, tak jak pierwotnie to planowano. Zamiast tego produkcja trafi do kin 25 czerwca 2021 roku, a dodatkowo zyskała podtytuł “Let There Be Carnage”. Jak można łatwo wydedukować, obraz skupi się na pojedynku Venoma z jego arcywrogiem – Carnagem, który połączył siły z seryjnym mordercą Cletusem Kasadym.

Tom Hardy i Woody Harrelson powrócą do swoich ról, natomiast całość wyreżyseruje Andy Serkis.

  • 1 strona
Wczytywanie...