Nowe szczegóły dotyczące Vampire: The Masquerade – Swansong

2 minuty czytania

vampire the masquerade,swansong,vampire: the masquerade – swansong

Trochę ponad miesiąc dzieli nas od premiery "Vampire: The Masquerade – Swansong", stąd też najwyższa pora zdradzić wymagania sprzętowe gry, jak też rzucić nieco światła na nadchodzące wersje językowe tytułu przygotowywanego przez Nacon i studio Big Bad Wolf. Okazuje się, że w ten trzecioosobowy RPG będzie można pobawić się nie posiadając na stanie zbyt mocnego sprzętu, zaś od zakupu ma nas skłonić masa dodatków oraz obecność polskich napisów.

Pod koniec marca mogliśmy zobaczyć ten tytuł w akcji, dzięki czemu fani krwiopijców na pewno ostrzą już sobie na niego zęby i zbierają pieniążki, które przekażą w ręce właścicieli platformy Epic Store. Tak się właśnie składała, że tylko tam przeznaczony na PC "Swansong" zadebiutuje 19 maja. Poniżej możecie zobaczyć najnowszy zwiastun tej produkcji.

Decyzję o ewentualnym zakupie powinni przemyśleć posiadacze nieco starszych konfiguracji sprzętowych. Twórcy ujawnili wymagania "Swansong", które znajdziecie poniżej.

Minimalne wymagania sprzętowe

  • Procesor: Intel Core i5-2300 (2,8 GHz)
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • System operacyjny: Windows 10
  • Karta graficzna: Radeon HD 7790 lub GeForce GTX 750 Ti (4 GB)

Zalecane wymagania sprzętowe

  • Procesor: Intel Core i5-3470 (3,2 GHz)
  • Pamieć: 8 GB RAM
  • System operacyjny: Windows 10
  • Karta graficzna: GeForce GTX 1070

Wydawca kusi na oficjalnej stronie opcją przedsprzedaży. Najtańsza wersja za 179,99 PLN oferuje nam dodatkowe stroje oraz darmowe konsolowe wydanie "Coteries of New York". Poszkodowani będą jedynie nabywcy przedpremierowego "Swansong" na konsolę Nintendo, bowiem nie otrzymają wymienionej przed chwilą gry studia Draw Distance.

vampire the masquerade,swansong,vampire: the masquerade – swansong

Za niemal 200 PLN możemy kupić edycję "Primogen", która będzie zawierała elementy wymienione powyżej oraz bonusy w postaci zestawu Artefaktów oraz dodatku Victoria Ash. Epic Store gwarantuje ścieżkę dźwiękową oraz kusi nieujawnionym do tej pory prezentem. W przypadku konsolowych wydań na PS4 i PS5 "Swansong" wyceniono w przedsprzedaży na 259 PLN (edycja standardowa) lub 299 PLN (Primogen). Właściciele maszynek od Microsoftu powinni przygotować się na wydatek odpowiednio 277,49 PLN oraz 322,49 PLN.

Przypominamy, że premiera już 19 maja, choć termin ten nie dotyczy wersji na Switcha, bowiem posiadacze konsoli od Nintendo będą musieli poczekać dłużej.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...