Undecember powalczy o fanów Diablo?

1 minuta czytania

Undecember

Choć Blizzard spodziewał się fali krytyki fanów za produkcję "Diablo Immortal", to jednak tamtejszy model biznesowy wciąż przynosi odpowiedni zastrzyk gotówki. Tą samą drogą postanowiło pójść południowokoreańskie Needs Games, które kończy prace nad "Undecember". Oba wspomniane tytuły łączy nie tylko zamiłowanie do odpowiednich zysków, ale także darmowa dystrybucja, gatunek oraz charakter rozrywki. W końcu chodzi o to, by na końcu pokonać jakiegoś potężnego demona.

Co ciekawe, chodzi o płeć piękną, co akurat przywodzi na myśl powstające "Diablo IV". Także "Undecember" wciąż przechodzi ostatnie testy, po których będziemy mogli plądrować lochy oraz zmierzyć się z hordami przeciwników. Apetyt ma dodatkowo zaostrzyć całkiem ładny zwiastun. Możecie go obejrzeć poniżej.

Najbliższa okazja zapoznania się z dziełem Needs Games to Festiwal Steam Next, który rozpoczyna się 3 października i potrwa przez tydzień. Rzecz jasna skorzystają jedynie posiadacze darmowego konta na platformie Valve. Ten sam model dystrybucji cyfrowej obejmie się właściwą premierę, zaplanowaną na 12 października. To właśnie tego dnia "Undecember" powinno trafić na ekrany naszych komputerów oraz smartfonów.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...