Ultima Online

Call to Arms dla Ultimy Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Studio Bioware Mythic pragnie ponownie zachęcić graczy do powrotu w ramiona Ultimy Online. Dla nich, jak także dla tych, którzy pozostali wierni tytułowi, przygotowano kilka niespodzianek.

ultima

Na nowicjuszy czekają specjalne "New Player Token", które zapewniają dostęp do gotówki (20 000 sztuk złota), premiowego pancerza, broni oraz umiejętności dla wszystkich członków drużyny. W ramach równowagi, starzy wyjadacze za pomocą analogicznych "tokenów" także mogą spodziewać się nagród, które uczynią rozrywkę jeszcze bardziej emocjonującą.

Ultima Online

Wielkimi krokami zbliża się nie lada gratka dla wszystkich miłośników blisko 12-letniego i wciąż popularnego MMORPG – Ultima Online. Jak się bowiem okazuje studio Mythic Entertainment, za pośrednictwem firmy Electronic Arts, po wielu latach milczenia ujawniło przybliżony termin debiutu najnowszego rozszerzenia do tej, już legendarnej, gry. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że już tego lata gracze będą mieli okazje poznać smak dodatku Stygian Abyss i wcielić się w skórę prawdziwego gargulca. Dodatek ma być dystrybuowany wyłącznie za pośrednictwem Internetu.

Więcej informacji na temat Ultima Online: Stygian Abyss znajdziecie pod tym adresem.

Ultima Online

Vitaliy Diker przygotował króciutki poradnik kowalstwa i krawiectwa przedmiotów w Ultima Online.

Znajdziemy m.in przydatne tabele, cenne wskazówki oraz wymagania pewnych przedmiotów w zakresie ich tworzenia. Właściwości i cechy pewnych przedmiotów zależeć będą od nas, więc istotnym jest takie ulepszanie przedmiotów, by maksymalnie wykorzystać posiadane przez postać składniki.

Tekst w języku angielskim znajduje się tutaj.

Ultima Online

Nowy dodatek do Ultimy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Ultimy Online zaanonsowano nowy dodatek do UO, jego nazwa to Ultima Online: Mondain's Legacy. Mondain's Legacy to 7 dodatek do UO który do gry wniesie: nową rasę – elfy, nowych wrogów, nowe podziemia, nowe skille, nowy system questów i nowe przedmioty. Premiera przewidziana jest na 30 sierpnia tego roku.

  • 1 strona
Wczytywanie...