Tyranny – dodatek Bastard's Wound zadebiutuje już za dwa tygodnie

1 minuta czytania

Jedno jest pewne, będzie grane!

tyranny

Paradox Interactive oficjalnie ogłosił, że pierwszy fabularny dodatek do "Tyranny" trafi w ręce wszystkich zainteresowanych graczy już 7 września. Rozszerzenie przeniesie nas od tytułowego regionu "Bastard's Wound", gdzie znajdziemy jeszcze więcej okazji do wymierzania okrutnych kar, zdrady lub nawiązania nowych przyjaźni. Akcja skoncentruje się na ukrytym obozowisku uchodźców, starających się uciec od wojny oraz sprawiedliwości Kyros, stąd też staniemy przed wieloma dylematami moralnym.

Oprócz tego dowiemy się wiele więcej o przeszłości Zwrotki, Lantry'ego czy Barika. Jak zdradzają twórcy, ten ostatni w końcu pozbędzie się swojej zbroi.

Rozszerzenie zostało wycenione na 15 euro, czyli około 65 zł.

Komentarze

0
·
Troszkę dużo tak 10 euro prędzej bym zrozumiał. Do tego z tego co pokazywali na twitchu mam mieszane uczucia czy nie poczekać na promocje w grudniu.
0
·
Meh. Niezbyt mnie to porywa. Puścili na wpół wypieczonego zakalca, lepiej już zabrać się za następny bochenek i wyciągnąć lekcje z przeszłości niż zalewać lukrem.
0
·
Ten dodatek jest addonem czy fabularnie po podstawce
0
·
Pytanie bez odpowiedzi, ktoś kiedyś złapał na tym dewelopera podczas wywiadu i ten nie chciał sprawy wyjaśnić, mimo wcześniejszych zapewnień, że dodatek można rozegrać w każdej chwili. Nie jest jednak na pewno kontynuacją wątku głównego, tak to zinterpretowałem.
0
·
Na twitchu wyglądało to tak jakby był właśnie po odblokowaniu drugiej wieży, tak stawiam z posiadanego ekwipunku i poziomów postaci. Do tego jeśli twórcy mówią, że to jakieś 10-12 godzin dodatkowej zabawy, to zapewne jest ich 8.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...