Stan Lee ruszy na podbój anime już w 2017 roku

1 minuta czytania

the reflection

Wokół projektu "The Reflection" od ponad roku panowało niezdrowe milczenie, więc po cichu spekulowano, że legendarny autor osierocił swoje nowe uniwersum zanim w ogóle miało ono szansę zaprezentować się szerszej publiczności. Cóż, wspomniane plotki można włożyć między bajki, a to za sprawą wieści ze słonecznego Los Angeles, gdzie odbywały się stołeczne targi Comic Con. Okazuje się, że seria ma się całkiem dobrze i zadebiutuje na szklanych ekranach już w 2017 roku.

Produkcja powstaje we współpracy ze studiem DEEN, natomiast za animacje odpowiada Yoshihiko Umakoshi (znany głównie z cyklu Berserk, Mushihi oraz Detroit Metal City). Nad oprawą muzyczną czuwa brytyjski producent i kompozytor piosenek Trevor Horn, z kolei szalenie popularna japońska grupa 9nine stworzyła utwór, który usłyszymy w czołówce.

W rozszerzeniu wieści znajdziecie najświeższy zwiastun tytułu.

Anime będzie opowiadało o tytułowym "The Reflection", czyli zjawisku, dzięki któremu część społeczeństwa na całym świecie odkryła w sobie super moce. Niektórzy zostali herosami, inni złoczyńcami. Kto przyczynił się do wywołania wspomnianej osobliwości i jakie były jego cele? Wraz z wieloma nierozwiązanymi tajemnicami, świat kroczy powoli ku chaosowi...

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...