W Torchlight III zbudujemy własny fort

1 minuta czytania

Każdy heros potrzebuje siedziby albo chociaż miejsca w stodole, gdzie będzie mógł spokojnie zrelaksować się przed kolejną epicką wyprawą. W domu najlepiej, ale żeby poczuć się “jak u siebie” każdy kąt trzeba odpowiednio spersonalizować. Echtra Games czuje ten klimat, więc w “Torchlight III” wprowadzi możliwość stworzenia własnego fortu, który będziemy mogli zbudować wedle własnego widzimisię.

torchlight iii

Siedziba, oprócz przechowywania naszych gratów i trofeów z rozlicznych przygód, będzie służyć jako punkt zborny do spotkania z przyjaciółmi w grze sieciowej. Jej wystrój pozostanie w naszej gestii, a twórcy zapowiadają ogromną różnorodność – od stworzenia oazy spokoju i relaksu, poprzez wykreowanie kompleksu przywodzącego na myśl starożytną bibliotekę z tysiącami zakurzonych zwojów, a zakończywszy na pachnącej zaschnięta juchą sali tortur.

Konkludując, takie “Simsy” w świecie “Torchlight”. Pomysł niegłupi i raczej specjalnie nie wpływający na jakość rozgrywki, więc totalnie nieszkodliwy dla kogoś, kto nie lubi takich atrakcji. Jestem za.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...