The Wicked + The Divine: Komercyjne Samobójstwo - The Wicked + The Divine #3

The Wicked + The Divine: Komercyjne Samobójstwo
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Co dziewięćdziesiąt lat dwunastu bogów przyjmuje ludzką postać. Są kochani. Są nienawidzeni. A w ciągu dwóch lat umierają. Zespół twórców odpowiedzialnych za takie serie jak "Young Avengers" i "Phonogram" podejmuje nową, wartko toczącą się historię o niezwykłych bohaterach.

Witamy w świecie "The Wicked + The Divine", w którym bogowie są najpopularniejszymi gwiazdami rozrywki, a gwiazdy muzyki rozrywkowej stają się wszechmocnymi bóstwami. Pamiętaj jednak: nie będziesz żyć wiecznie tylko dlatego, że jesteś nieśmiertelny.

W skład albumu wchodzą materiały opublikowane pierwotnie w THE WICKED + THE DIVINE #12–17.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Pierwsza część "The Wicked + The Divine" zapowiadała przyzwoitą serię, bazującą na ciekawym pomyśle, lecz niepozbawioną mankamentów, w tym sporej dawki naiwności oraz irytujących bohaterów. Kontynuacja była już wyraźnie słabsza, głównie przez znacznie wolniejsze tempo i mniejszy wpływ na przewodnie wątki fabularne. Co czeka czytelników trzeciego tomu? W "Komercyjnym samobójstwie" Kieron Gillen poświęcił wiele miejsca na zaprezentowanie przeszłości poszczególnych bóstw. Pomysł co najmniej... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

  • The Wicked + The Divine: Faustowska Rozgrywka
    #1 The Wicked + The Divine: Faustowska Rozgrywka
  • The Wicked + The Divine: Eskalacja
    #4 The Wicked + The Divine: Eskalacja
Wczytywanie...