The Lords of the Fallen nie będzie takie krótkie

1 minuta czytania

lords of the fallen

Nowe wiadomości dotyczące powstającego "The Lords of the Fallen" to między innymi czas potrzebny do ukończenia gry. Weterani tego typu produkcji od FromSoftware powinni się uporać z fabułą szybko, jednak mniej wprawni gracze mają liczyć na jakieś 25 do 30 godzin rozgrywki. Później czeka na wszystkich tryb Nowej Gry Plus, gdzie możemy spodziewać się kilku niespodzianek.

Powyższe informacje zdradza dyrektor kreatywny i szef studia Hexworks, czyli Cezar Virtosu oraz Saul Gascon. Według nich weterani tego typu gier mogą rozprawić się z wrogami w jeden dzień, lecz mniej wprawni spokojnie spędzą 25 do 30 godzin.

Ukończenie głównego wątku to także dostęp do Nowej Gry Plus, gdzie czekają na nas niespodzianki pokroju jednego przenośnego punktu odradzania się czy też wzmocnione wersje przeciwników. Przypomnijmy, że opisywane "Lords of the Fallen" to reboot wydanego w 2014 roku "Lords of Fallen". Premierę przewidziano na 13 października tego roku zarówno na PC, jak też konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...