Data premiery Trails to Azure

1 minuta czytania

data premiery trails to azure

Premiera "Trails from Zero" chwilę za nami i ci, którzy niecierpliwie na nią czekali mogą już ją ogrywać. Bynajmniej nie oznacza to jednak, że Falcom i NIS America mogą lub zamierzają zwolnić tempo. NIS udostępnił ostatnio sporo informacji i wydarzeń na temat produkcji Falcomu i wśród nich znalazła się data zachodniej premiery kontynuacji wydarzeń w Crossbell, czyli "Trails to Azure".

Zgodnie z zapowiedzią ta część serii "The Legend of Heroes". ma otrzymać premierę w Ameryce na 14 marca. 17 ma być dostępna w Europie, zaś 24 w Oceanii. Zapowiedzi też towarzyszył stosowny trailer. Inne produkcje z tej stajni datowane na przyszły rok póki co nie doczekały się jeszcze konkretniejszych wieści.

Zainteresowanych może też przyciągnąć informacja, iż częścią tego wydarzenia jest też tydzień promocji na produkcje NIS America na GOG-u, Steamie i Epicu. Znalazło się tam wiele tytułów. "Trails from Zero" się na niej nie pojawiło, za co jestem wdzięczny, ale też doczekało się bonusu. Mianowicie przedłużeniu uległa oferta specjalna, dodająca do zakupionej gry artbooka i soundtrack z gry.

Kompletny grafik wydarzeń z tego tygodnia można znaleźć tutaj.

Źródło: www.animenewsnetwork.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...