The Legend of Heroes: Trails from Zero

Zachodnia premiera Trails from Zero

Dodał: , · Komentarzy: 0
zachodnia premiera trails from zero

27 września nastał moment, na który sporo ludzi w naszej części świata czekało już od dawna. Nareszcie, po tylu latach oczekiwania, nastał dzień premiery "The Legend of Heroes: Trails from Zero". A co w związku z tym? Zobaczmy.

The Legend of Heroes: Trails from Zero

Zamieszanie z wersjami Trails from Zero

Dodał: , · Komentarzy: 0
zamieszanie z wersjami trails from zero

Od zachodniej premiery "Trails from Zero" dzielą nas już raptem dni, jednak nie mogę się pozbyć wrażenia, iż radość wywołaną tym faktem u wielu mogą zdusić kontrowersje, które ostatnio mają miejsce wokół serii. O ile wspomniane przeze mnie wstrzymanie prac nad fanowskim przekładem "Kuro no Kiseki" może nie będzie miało aż takiego wpływu na dualogię Crossbell, o tyle NIS America wydało oficjalne oświadczenie dotyczące wersji na PS4. Właściciele konsoli Sony nie będą mogli cieszyć się usprawnieniami, które trafią do wydania na PC-ty i Switcha.

The Legend of Heroes: Trails from Zero

Nowy trailer do Trails from Zero

Dodał: , · Komentarzy: 0
nowy trailer trails from zero

Do premiery "Trails from Zero" pozostały już tylko nieco ponad 2 miesiące i atmosfera może się już tylko nagrzewać. NIS America na pewno nie chce, byśmy zapomnieli o tej produkcji, jako że raz jeszcze zafundowali nam kolejny trailer zapowiadający zachodnią premierę przygód w Crosbell.

The Legend of Heroes: Trails from Zero

Wywiad z Toshihiro Kondo

Dodał: , · Komentarzy: 0
wywiad z tokihiro kondo

Rozglądanie się po sieci za interesującymi nas informacjami lubi często dawać nieoczekiwane owoce. W tym przypadku natrafiłem na wywiad przeprowadzony z Toshihiro Kondo, prezesem Nihon Falcom, czyli stajni odpowiedzialnej za powstanie serii The Legend of Heroes. Rozmowa ta, przeprowadzona z użyciem korepsondencji mailowej, była poświęcona przemyśleniom i wrażeniom towarzyszącym nieodległej już premierze zachodniej "Trails from Zero".

The Legend of Heroes: Trails from Zero
trails from zero

Do zachodniego wydania "Legend of Heroes: Trails from Zero" na zachodzie jeszcze dłuższa chwila, ale to nie znaczy, iż pozostało nam już tylko czekać na premierę. 11 kwietnia NIS America otworzyło głosowanie, podczas którego fani mogą wybrać wskazaną grafikę, by ta pełniła rolę tylnej części okładki w wydaniu pudełkowym.

The Legend of Heroes: Trails from Zero

Data wydania Trails from Zero

Dodał: , · Komentarzy: 0
data wydania trails from zero

O tym, że "The Legend of Heroes: Trails from Zero" pojawi się na zachodnim rynku w tym roku, wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. Niemniej poza informacją, iż ma to być jesienią, nie było żadnych innych konkretów. To jednak uległo zmianie wraz z najnowszym trailerem. NIS America obiecuje w nim, że gra ma się ukazać na PS4, Switcha i PC-ty 27 września.

  • 1 strona
Wczytywanie...