The Evil Within 2 do zdobycia za darmo

1 minuta czytania

evil within 2

Choć właściciele Epic Game Store przyznali się do kiepskich wyników, to wcale nie zamierzano wycofać się z polityki rozdawania niektórych gier za darmo. Na potwierdzenie tej tezy ogłoszono, że od dziś możemy przypisać do swojego konta dwa tytuły, z czego jeden to całkiem niezłe "The Evil Within 2". Niestety, ta wersja jest dostępna tylko na platformę EGS i pozbawiona wszystkich DLC. Ale czy jak dostaje się za darmo, to należy wybrzydzać?

"The Evil Within 2" to, jak pewnie się domyślacie, druga część serii, w której kierujemy poczynaniami Sebastiana Castellanosa. Nasz protagonista nie znajduje się w najlepszej kondycji psychicznej po stracie córki, ale okazuje się, że dziewczynka "jedynie" została porwana, zaś poszukiwania należy rozpocząć od miasteczka Union.

Do swojego konta za darmo możemy przypisać także "Tandem: A Tale of Shadows". Choć grze daleko do popularności pierwszej "darmówki", to wciąż jest to ciekawy tytuł stawiający na bieganie po platformach i rozwiązywanie zagadek środowiskowych.

Obydwie gry możecie zdobyć poprzez sklep Epic Game Store. Oferta jest ograniczona czasowo, stąd też należy to zrobić przed godziną 16:00 w dniu 2 listopada 2023 roku.

Komentarze

0
·
Między bogiem a prawdą... darmo to uczciwa cena

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...