dziki_zachód

The Elder Scrolls Online: Morrowind – nowy dodatek w drodze

1 minuta czytania

Tak, tak… „The Elder Scrolls Online” wciąż żyje i ma się całkiem nieźle. Po katastrofalnej wręcz premierze i porzuceniu abonamentu na rzecz modelu z mikrotransakcjami, tytuł zaczyna wychodzić na prostą. ZeniMax Online wciąż kusi graczy, aby zanurzyli się oni w ich wersji wirtualnego świata Tamriel, zapowiadając kolejny duży dodatek, który doda do rozgrywki zupełnie nową prowincję oraz kilka innych nowości.

the elder scrolls online,morrowind

…a kusi skutecznie, bo zwiastun CGI produkcji jest znakomity i zrobi wrażenie nawet na tych, którzy już dawno temu położyli krzyżyk na tej produkcji.

Gracze, co za niespodzianka, będą mogli zwiedzić region Morrowind, a konkretnie wyspę Vvardenfell, którą przemierzaliśmy już w trzeciej części serii. Oprócz ogromu nowych zadań oraz wyzwań (wedle obietnic, mają nam one zabrać z życiorysu 30 godzin), otrzymamy zupełnie nową klasę postaci – Wardena (specjalizującego się w broni białej i magii natury), jak i kolejny tryb rywalizacji sieciowej – Battlegrounds (czteroosobowe zespoły staną w szranki na specjalnych arenach).

Rozszerzenie będzie kosztować 39.99 $ (około 160 zł).

Komentarze

0
·
Żerowanie na nostalgii, ale fakt, że będzie to wyglądać lepiej niż poczciwy Morrowind. Jeśli dobrze zrealizują, to z ciekawości zagram.
0
·
Czekaj 40$ za dodatek? O kurde a myślałem, że TotalWar przesadzali z ceną.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...