ESO: Morrowind przez kilka dni za darmo

1 minuta czytania

Gracze przemierzają już nowe obszary dzięki ostatniemu rozszerzeniu do sieciowego "The Elder Scrolls Online", jednak jeśli do tej pory nie mieliście styczności z grą lub po prostu nie kupiliście rozszerzenia "Morrowind", to jest okazja, by odwiedzić wspomniane obszary Dunmerów.

morrowind,elder scrolls online

Akcja promocyjna, dzięki której przeniesiemy się na Vvardenfell przed wydarzeniami, które znamy z trzeciej odsłony serii, podyktowana jest rozpoczynającym się dzisiaj QuekeConem. Dzięki temu czeka nas nie tylko darmowa zabawa z "Morrowind", obniżka ceny najnowszego rozszerzenia "Summerset", jak też specjalne oferty na przedmioty i pakiety w oficjalnym sklepie gry. Dodatkowo, jeśli śledzicie kanał Twich, to możecie zgarnąć nowego towarzysza.

Niestety, nowicjusze w świecie ESO będą musieli pobrać tytuł ważący bagatela 90 GB, a następnie udać się na wschód, by rozpocząć linię fabularną rozszerzenia. Ważne jest jednak to, że "Morrowind" będzie dostępny do 15 sierpnia na wszystkich platformach, na których ukazała się gra, a więc wliczając w to także konsole.

morrowind,elder scrolls online

Specjalne promocje i obniżki dostępne są zarówno za pośrednictwem oficjalnej strony gry, jak też platformy Steam, PlayStation Store oraz Xbox Store. Tutaj jednak należy się pospieszyć, bowiem oferty będą dostępne wyłącznie przez pięć dni, czyli do 13 sierpnia. Wspomniany towarzysz to pies, który będzie dostępny dla osób, które wnikliwie prześledzą kanał Twitch Bethesdy w najbliższy piątek.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...