Book of Heroes kolejną grą w świecie The Dark Eye

1 minuta czytania

Szykuje się kolejna uczta dla miłośników niemieckiego systemu fabularnego The Dark Eye, który zyskał wielu zwolenników po udanej serii "Drakensang" oraz dość średnim "Demonicon". Najnowsza tego typu produkcja będzie nosić nazwę "Book of Heroes", jednak wszystko wskazuje na to, że trafi tylko na niemiecki rynek.

book of heroes

Może o tym świadczyć chociażby fakt, że główna strona tego tytułu jest dostępna wyłącznie w języku naszych zachodnich sąsiadów. Póki co jednak możemy wywnioskować, że chodzi o kolejną produkcję RPG, w której będziemy przemierzać najeżone pułapkami lochy w trybie kooperacji do czterech graczy jednocześnie lub też w pojedynkę, gdzie władzę nad resztą drużyny przejmie komputer.

Szczegółów zwykle należy szukać w materiałach promocyjnych, jednak oficjalny trailer nie zdradza nic poza planowaną datą premiery, którą wyznaczono na drugi kwartał przyszłego roku. "Book of Heroes" miałoby trafić na platformę Steam.

Nie więcej informacji zdobył serwis Gamers Global, ale także i tutaj należy wykazać się przynajmniej podstawową znajomością języka niemieckiego. Wszystko wskazuje na to, iż będzie to taktyczny RPG, zaś za warstwę muzyczną będzie odpowiadał Winifried Philipsm, czyli twórca soundtracka do "Assassin's Creed 3" oraz "God of War".

Komentarze

0
·
Jak dostępna wyłączenie u Niemców? Przecież jest nawet znaczek Steam.
0
·
Owszem, ale innej wersji językowej póki co nie widzimy, stąd to tylko przypuszczenia na tym etapie produkcji.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...