The Banner Saga 3 z premierą w lipcu

Trzecia i ostatnia odsłona serii gier cRPG w nordyckich klimatach, czyli "The Banner Saga 3", zadebiutuje już 24 lipca bieżącego roku. Taką informację podali twórcy, studio Stoic Games.

the banner saga 3

Gra będzie dostępna na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Wśród bonusów dodawanych do zamówień przedpremierowych znalazła się nowa postać.

Trzy dni później nastąpi premiera "The Banner Saga Trilogy: Bonus Edition" – zawierającej całą trylogię. Niestety, wersje pudełkowe tej edycji będą dostępne tylko na konsolach, użytkownicy PC będą musieli zadowolić się wersją cyfrową. Póki co nie ma informacji o polskim wydaniu.

Komentarze

0
·
Grałem trochę w jedynkę, to może poczekam na tę wersję z całą trylogią
0
·
A dlaczego jej nie dokończyłeś? Ja ją ukończyłem za dwoma-trzema zamachami, tak mnie wciągnęła Na dwójkę mocno czekałem, jak tylko wyszło spolszczenie, to też: rach-ciach i po grze.

Niestety, po wymuszonym resecie kompa nie mam zachowanych stanów gry. Fajnie byłoby, gdyby dali możliwość wybrania, jakie decyzje podjęliśmy wcześniej, jeśli ktoś w trzeciej części nie będzie wczytywał save'a.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...