Pierwsze screeny "Tales from the Borderlands"

2 minuty czytania

Tales from the Borderlands to przygodówka osadzona w świecie gier Gearbox Software, "Borderlands". Fabuła rozgrywa się po wydarzeniach z drugiej części serii, a jej bohaterami są Fiona i Rhys. Ona jest doświadczoną oszustką, on pracownikiem potężnej firmy, wyposażonym w cyberwszczepy. Opowiadają o zdarzeniach, w których sami brali udział, lecz w ich historii niejednokrotnie pojawiają się pewne nieścisłości. Gracz musi je wyłapać i tak poskładać opowieść w całość, aby dowiedzieć się, co naprawdę się stało.

tales from the borderlands
W grze spotkamy znane postacie. Na screenie Zer0, jeden z szóstki bohaterów "Borderlands 2".

W przeciwieństwie do "The Walking Dead", gra nastawiona jest na humor. Pojawiają się jednak wybory oraz elementy akcji jak np. sceny strzelania. Poza tym będzie można odpowiednio wykorzystywać zdolności dwójki bohaterów – umiejętność Fiony do perswazji oraz Rhysa do kontrolowania systemów elektrycznych. Za całość odpowiada, oczywiście, Telltale Games.

tales from the borderlands

Jak widzimy na powyższym obrazku, system dialogów przypomina inne gry Telltale Games. Są różne możliwości odpowiedzi oraz licznik czasu, w czasie którego musimy wybrać jeden z wariantów. tales from the borderlands tales from the borderlands

Powyżej mamy przykład zastosowania umiejętności Rhysa, który kontrolując robota, pokonuje swoich przeciwników.

tales from the borderlands

Dla przypomnienia zwiastun gry z grudnia:

Plik wideo nie jest już dostępny.

Pierwszy epizod Tales from the Borderlands ma się pojawić latem bieżącego roku. Produkcja zadebiutuje na PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One. Co ciekawe, przedmioty znalezione w przygodówce będziemy mogli przenieść do następnych gier Gearbox Software, rozgrywających się w świecie "Borderlands". Historia zaś została uznana za oficjalne rozszerzenie uniwersum. Każdy odcinek będzie kosztował 5 dolarów.

Komentarze

0
·

Cytat

W grze spotkamy znane postacie. Na screenie Zer0, jeden z czwórki bohaterów "Borderlands 2".

Bohaterów jest ogólnie sześć. Krieg i Gaige dostępni są poprzez DLC. Ten pierwszy tak nawiasem mówiąc jest moim faworytem
Samą gra na pewno się zainteresuję.
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ven'Diego dnia wtorek, 6 maja 2014, 16:38 napisał

Bohaterów jest ogólnie sześć.

Zapomniało mi się o tych DLC Poprawione, dzięki

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...