Wieści ze Smallville

2 minuty czytania

filmy, smallville

Superbohater nigdy nie śpi, by bronić niewinnych przed złoczyńcami. Mówiąc prościej i na temat – pora na kolejną porcję informacji odnośnie serialu Smallville, w Polsce wyświetlanego jako Tajemnice Smallville.

Na początek krótka, ale dość znacząca informacja – John Schneider pojawi się w pierwszym odcinku nowej serii ("Lazarus"), jak też w jeszcze jednym w drugiej części sezonu. Czyżby Clarka Kenta czekała rozmowa ze zmarłym ojcem? W końcu spadający z dachu bohater jest umierający, a któż wie o śmierci więcej, jak nie Jonathan? Póki co nic więcej nie wiadomo, ale bez obaw – w końcu się dowiemy, lub też poczekamy do 24 września, kiedy to zostanie wyemitowany "Łazarz".

Za pośrednictwem KryptonSite poznaliśmy już reżyserów dwóch pierwszych epizodów. Odcinek rozpoczynajacy cały sezon, czyli "Lazarus", wyreżyseruje Kevin Fair, zaś drugi, którego tytuł dotąd nie został ujawniony, Glen Winter.

Fani serialu w Stanach Zjednoczonych z niecierpliwością czekają na tegoroczny Comic-Con, na którym nie zabraknie oczywiście panelu poświęconego Smallville. Czy i w tym roku możemy spodziewać się ważnych gości? Odpowiedź znajdziesz w rozwinięciu newsa.

comic con 2010

Comic-Con 2010 to konwent, który rozpocznie się 25 lipca w San Diego. Drugi raz z rzędu możemy spodziewać się na nim Toma Wellinga – aktora wcielającego się w Clarka Kenta i od niedawna jednego z producentów wykonawczych. Nie pojawi się jednak sam – towarzyszyć mu będzie Cassidy Freeman (aktorka wcielająca się w Tess), Erica Durance (czyli serialowa Lois Lane) oraz ulubieniec żeńskiej części fanów serialu – Justin Hartley, czyli Green Arrow. Na panelu spodziewać się można również Kelly Souders i Briana Petersona, którzy w ciągu ostatnich 2 lat wykazywali się ogromną inicjatywą w tworzeniu serialu. Moderatorem całej sekcji Smallville będzie Geoff Johns.

Tak jak i w zeszłym roku, spodziewać się możemy ekskluzywnego zwiastuna promującego 10 sezon serialu. Na łamach SmallvillePlanet pojawi się transmisja na żywo (po polsku, na stronie głównej serwisu) z San Diego. Później można będzie przeczytać szczegółowe sprawozdanie autorstwa Kubanino.

comic con 2010

Na okładce specjalnego numeru Tv Guide, poświęconemu targom w San Diego, pojawi się Smallville. W polu serial pozostawił takich konkurentów jak "Chuck", "V" czy "True Blood". Oczywiście w numerze znajdą się informacje o wymienionych produkcjach. Wyróżnione będą seriale Warner Bros Television Group, gdyż to właśnie one najbardziej zapadły fanom w pamięć. Stąd też najwięcej informacji poświęcono "Smallville", "Vampire Diaries" oraz "Supernatural".

Magazyn do zdobycia będzie podczas Comics-Con 2010, w wersjach z 4 różnymi okładkami.

Na koniec coś dla tych, którzy preferuję oglądanie niż czytanie – pierwszy trailer do filmu Superman/Batman: Apocalypse. Planowana data premiery – 28 września.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...